Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű, de nagyszerű ételeke...

Egyszerű, de nagyszerű ételeket keresek, milyenek vannak a túrós tésztán kívül?

Figyelt kérdés
Nincs időm főzni, viszont nagyon főtt kajások vagyunk, így muszáj mindig valami kajának lennie. Olyan kéne, amivel nem kell sokat bíbelődni, de mégis nagyon finom. És unjuk már hogy mindig tészta van meg rántott hús. Bármilyen hús,tészta,leves,főzelék,édes főétel jöhet, csak jó lenne már változatosabban étkezni és megbolondítani az unalmas kajákat.

2013. máj. 26. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Tojásos nokedli salátával

Pásztortarhonya

Rakott brokkoli(brokkoli,rantashoz tejet es martast fozni,sajt,sonka darabka ez lehet szeletelt is amit osszetepkedsz es megsutod)

Brassoi apropecsenye

2013. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-tojásleves

-grízes tészta

-csirkemáj egy kis sóval borssal sütve

-házi hotdog

-zúzapörkölt kicsit csípősen vagy ahogy szeretitek

-bundáskenyér esetleg

-párolt zöldség (én magába is imádom)

-gyümölcsleves tejszínhabbal

-zöldborsófőzelék vagy finomfőzelék

-császármorzsa

-hagymakrémleves

-spenót

-tojás (rántotta,gombásrántotta,sonkás,tükitoji stb)


Ezek a kaják mind megvannak 30 perc alatt!


Ha zöldborsó főzit csinálsz és nem akarsz hozzá fasírtot gyúrogatni meg sütni,de mégsem akarod magában enni, akkor vagy tükörtojást tegyél rá, vagy pedig süss párizsit hozzá, én azt szoktam mert az is 3-4 perc alatt megsül mellé. Vagy virslit süss hozzá.


Nah jól meg is éheztem most :-D


De idő és KEDV hiányában nagyon jók ezek az előre csomagolt pácolt grill húsok a szupermarketekben, és ezeket a gáztűzhelyen is meg lehet sütni, persze grillen finibb. *-* :-D


-vagy néha belefér egy pizza is valahonnan, kb 1200-1500 forint és változatos, és isteni.... nyamiiiiii


Jóétvágyat

2013. máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és még a rizottókról nem is beszéltem meg a krumplis kajákról! :-D Válassz kedvedre
2013. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

lecsó, tojásleves, virslis tarhonya, vagy éppen csirkemellből bármi. Sütve, főzve bárhogy jó. A sütőzacskóban elkészített ételek is jók, hamar megvannak. Krumpli, kis hús mellé csirkéből. Fél óra és kész is.

A lencsefőzelék is hamar megvan(ha előtte jó sokat ázik), meg a krumplifőzelék. Borsóleves, vagy bármilyen zöldségleves, gyümölcsleves nálam az is fél óra. Paradicsomleves.

Bolognai, de ha nem akarsz tésztát, a feltétet rakhatod pizzalapra is, sajttal megszórva pizzának.

Én sokat csinálok csirkemájból is pörköltet tarhonyához, rozshez, krumplihoz, vagy épp baconbe tekerve megsütve.Isteni.


Most hirtelen ezek jutottak eszembe ömlesztve.Remélem tudtam ötletet adni.


nekem 7 hónapos kisfiam van, férjem 4 műszakban dolgozik, sokat vagyok egyedül, muszáj gyors ételeket csinálnom.

2013. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!