Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek az gáz, hogy ha...

Szerintetek az gáz, hogy ha egy srác alig tud főzni?

Figyelt kérdés
egy sráccal ismerkedek és nem nagyon tud főzni! az szégyen?

2013. máj. 28. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem !!!
2013. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de abszolút nem tud!
2013. máj. 28. 09:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Na és? Majd belejön.


Az én párom, mikor összejöttünk egyedül élt, ennek ellenére a főzőtudománya a tojásfélékre meg a melegszendvicsekre meg a mirelit pizzákra terjedt ki.


Már évek óta együtt élünk, azóta már sokszor ő fogad engem vacsorával, ebéddel.


Amikor főztem valamit, mindig szépen elmondtam neki mit miért és hogyan kell csinálni, és megtanulta, ennyi.


Ha egy pár lesztek, egyszerűen főzőcskézzétek meg együtt a kedvenc ételeiteket, szórakoztató és tanulságos is. Nem szégyen, ha egy srác nem tud főzni (az sem, ha egy nő nem), inkább az, ha nem is akar és úgy gondolja, hogy a nő majd megteszi helyette.

2013. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 klopusz ***** válasza:

Szerintem tanítsd meg, ha ő is szeretné.


Apukám életében nem főzött semmit, maximum a hűtőt és a mikrót találja meg a konyhában, mégis 53. éve békében élnek anyukámmal.

Párom viszont sokkal jobban és gyorsabban főz mint én, köszönhetően anyósom kitartásának, aki mindegyik fiát megtanította főzni.

2013. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Te most komolyan képes lennél emiatt lenézni? Egy nőnél nagyobb szégyen ha nem tud és már olyan is rengeteg van. És őket sem nézik le. De am is ez most miért érdekel? Érdekeljen akkor ha már az életedet tervezed vele.
2013. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyobb gáz, ha egy lány nem tud. De mindkét nemnek meg van a lehetősége a főzni tanulásra, sőt együtt még érdekes is lehet.
2013. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de én nem szeretem, ha egy férfi nem tudja ellátni magát.
2013. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok nő nem tud főzni, úgy megy bele egy együttélési kapcsolatba, hogy teán, és tojáson kívül semmit nem tud a főzésből, és lám, láss csodát, mégis élnek valahogy.

Egyébként élnek még olyan "őskövület" családok, ahol a férfi jó ha egy bográcsost meg tud főzni, sok helyen (pl. nálunk is) az is az asszony dolga volt. Mégis együtt a család, felnőnek a gyerekek, és megy az élet a maga útján.


Sokkal nagyobb ciki, ha mint valamelyik nap is, egy hölgy kérdezi, meddig kell a babérlevelet főzni, mert órák óta nem halad vele sehova!!! :))))

2013. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szégyen,sok nő se tud és nem is akar tudni,de én is jobban díjazom ha eltudja magát látni azért valaki.Legyen az nő vagy férfi.
2013. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a gáz, ha te sem tudsz, mert akkor valóban olyan sráccal kellene ismerkedned, aki tud főzni.

Legalább az egyikőtök tudjon. :))))

2013. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!