Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért van? (kérdés rövid...

Miért van? (kérdés rövid magyarázat hosszú de kérlek olvasd el)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Sok mindent tudok főzni egyszerűen szeretek és inkább pl: megsütöm magamnak a süteményt az jobban esik mint amit boltban veszek.A suliba egyik osztályfőnöki órán volt a téma hogy ki mennyire tud-szeret főzni és ugye szégyelltem magam hogy egyedül én szoktam és tudok főzni.Aztán megis szoltak az osztlytársaim hogy minek főzök magamnak..stb miért csinálták ezt velem
2013. jún. 6. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg. Csak irigyek vagy nem hiszik el hogy tudsz főzni. Én a hejedben valami olyan kaját vinnék egyszer az iskolába ami úgynéz ki mintha nagyon nehéz lenne elkészíteni de igazábol nem nehéz. Büszke lehetsz magadra hogy tudsz főzni :)


27 / N

2013. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én sem szégyellném magam, sőt büszke lennék rá, hogy tudok valamit, amit a többiek nem.

csapj egy délutáni sütipartit nálatok, és hívd meg a kételkedőket. lehet, hogy ők is kedvet kapnak a sütéshez,

és még jót is teszel velük, hogy megtanítod őket az élet egy apró, de fontos részletére.

Járj emelt fővel, és sok sikert a későbbi életedhez!

2013. jún. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!