Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Más is van itt aki 27 évesen...

Más is van itt aki 27 évesen nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen kezdtem el főzni, és rájöttem, hogy imádok főzni. Anyám nem tanított semmire, mert főleg konzerveket ettünk (kivéve hétvégén), úgyhogy teljesen magamtól tanultam. Nagyon finomakat tudok főzni, és pár éve elkezdtem süteményeket is sütni.
2013. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez gáz...
2013. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 40 évesen kezdtem el főzni takarékossági okokból.

És simán mentek a bonyolultabb kaják is. Pl. vadas zsemle gombóccal.

Most már kifejezetten szeretek főzni, sütni.

A www.nosalty.hu sokat segített.


N

2013. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Sosem késő elkezdeni. Főleg, ha eddig megengedhetted magadnak, hogy ne kelljen, ismerek olyat, akit az anyukája még a konyha közelébe sem engedett, de nem is szorult rá.


Egyik ismerősöm 50-es pasi, se teát se pirítóst nem tud. Az egyetemig az anyja etette, aztán reggelente felvágottat evett zsemlével, csak simán egymás mellé, még egy szendvicset sem rakott össze belőle, délben és este, pedig étterembe járt. Aztán jött a felesége...

2013. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!