Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány évesen tanultatok meg főzni?

Hány évesen tanultatok meg főzni?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 15 éves és már rengeteg dolgot megtanultam,és el is szoktam készíteni! Ti hány évesen kezdtétek?
2009. dec. 23. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én most 14éves vagyok és nagyon sokféle kaját eltudok készíteni és állítólag nagyon finomak is.:)Ráadásul szeretek is főzni-sütni főleg ha utána a "vendégeim" megnyalják a mind 10 ujjukat.:D
2009. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ügyi vagy, nem sokan mondhatják ezt el a mai világban... :) Én is ilyen idős voltam, mint te, mikor elkezdtem az első palacsintáimat. :) Aztán jött a többi magától, bár én sütés-mániás vagyok, a főzés nem dob fel annyira. 22 éves vagyok most és futószalagon gyártom az emeletes tortákat, de egy egyben sült csirke kifogna rajtam. :)
2009. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
már egészen pici korom óta ott ültenm édesanyám mellett a konyhában és segitettem. Érdekesebb volt mint a TV :) Ma már sokmindent egyedül is elkészitek. L/16
2009. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Én 17 évesen,és imádok :)
2009. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13 voltam mikor elkezdtem 14 évesen már jó sok kaját eltudtam késziteni:D
2009. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Na,legalább nem vagyok egyedül! Én is inkább sütni szeretek,de arra már nem emlékszem,hogy mi volt az első süti. De azóta minden héten 2x kell legalább sütnöm! Tegnap csináltam mákos beiglit például és nagyon finom lett.nem repedezett meg...tök büszke voltam magamra :D
2009. dec. 23. 14:25
 7/18 anonim ***** válasza:

14 évesen már a süteményeket én csináltam meg. Azt nagyon szerettem.a főzés egy kissé nehezebben meg. Az egyszerűbb dolgok mentek, de nem tudtam volna kétféle ebédet csinálni. aztán 21 évesen kezdtem megtanulni, és azóta is folyamatosan tanulok.Persze, már sokat fejlődtem mert 34 éves vagyok, de azt kell mondani, hogy a jó pap holtig tanul.

Mind a mai napig nem szégyellem elővenni a szakácskönyvet.De mostmár az extra és különleges menükön gyakorlatozok.

2009. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30 évesen. Most költözünk el a szülőktől és véééégre saját konyhám lesz. Könnyen elkészíthető kajákat pedig 21 éves korom óta megcsinálom.
2009. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem is kell szégyenleni a szakácskönyvet! Én is mindig abból dolgozom,majd megtanulom késöbb fejből is!:D Nekem anyu nagyon sokat segített,mindig együtt főzünk! Így azért könyebb.De az ő húslevesét soha nem bírnám megcsinálni!:)
2009. dec. 23. 14:29
 10/18 anonim válasza:
15
2009. dec. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!