Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojás mentes, kenyérsütőben...

Tojás mentes, kenyérsütőben készíthető, édes kalács vagy valami hasonló receptet ismer valaki?

Figyelt kérdés
Diós kalácsot akartam kenyérsütőben sütni, de most vettem észre, hogy nincs itthon tojásom. Szerintetek ha csak egyszerűen kihagynám a receptből mi történne? Vagy valami receptet tudtok ajánlani?
2013. jún. 24. 20:17
 1/3 gömbicica ***** válasza:
53%

szia :-)

szerintem nagyon vacak kalácsod lenne :-(

üdv. :-)

inkább süss holnap ha lesz otthon!!!

2013. jún. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:-) Köszönöm! Pont egy kis nevetésre volt szükségem :-)
2013. jún. 24. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz! A fiam tej- és tojásallergiás, én kókusztejjel, tojás nélkül sütöm a kalácsokat. Az élesztő felfújja, max. nem annyira sárga belülről. Ha akarod pótolni a tojást: 1 tojás = 1 kk. olaj, ugyanannyi ecet vagy citromlé és késhegyfelényi szódabikarbóna.


Privátban leírnád nekem a kalácsreceptet? Szeretek új recepteket kipróbálni, persze kicsit átalakítom majd a gyerek miatt.

2013. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!