Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rakott krumpliból megmaradt...

A rakott krumpliból megmaradt nagyon sok főtt krumpli. Milyen köretet tudnék csinálni belőle a rántott húshoz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
petrezselymes krumpli? piros krumpli? krokett?
2009. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Krumplisalàta! Karikàra vàgott hagyma, karikàra vàgott fött krumpli, ecetes salàta öntet! So bors bele, meg esetleg pici fokhagyma! Vagy majonézes krumpli!
2009. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

reszelt krumpli? így kell csinálni: a megfőtt és hidegre hűtött krumplit reszelőn le kell reszelni, majd sózni, borsozni (sok bors) és olajon picit átpirítani.

Én a 4 oldalú reszelőből a legnagyobb lyukút szoktam használni.

2009. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majonézes-hagymás krumpli.
2009. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a krumplipüré a legegyszerűbb, és szerintem finom is, főleg ha raksz bele egy kis borsot és petrezselymet is. A borstól ízesebb, a petrezselyemtől gusztább lesz(meg talán attól is ízesebb)
2009. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!