Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket főznétek ezekből?

Miket főznétek ezekből?

Figyelt kérdés

Fagyasztót kell ürítenem,ezek vannak benne:

csirkemell,csirkecombfilé,darálthús

zöldborsó,szemes kukorica,fokhagyma,apróra vágott vöröshagyma,zöldhagyma

cseresznye,meggy,szamóca,köszméte


Venni bármit tudok,van is otthon sokminden ami egy alap háztartásban szokott,gombás ételen kívül bármit megeszünk.


2013. júl. 2. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Meggyes pite

borsó főzelék -leves

sült csirkecomb

eper turmix -hideg eper krémleves

majonézes kukorica saláta

rántott csirkemell - kárpáty

fasirt

bolognai

csillis bab

2013. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyümikből egy jó kis gyümölcslevest. :)

Darálthúsból: fasirt,(ebbe bele mehet a fokhagyma bolgonai vagy lasange( ebbe bele mehet a vöröshagyma)

Csirkemellből én legutoljár gyrost csináltam, de lehet még király tekercs,

Kukroicát esetleg rizs mellé, illetve a borsót...

csirkecomfilé, rántva, sütve, tejfölösen, sajtosan. :)

hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

Remélem tudtam segiteni vele :)

2013. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kárpáti csirke jól hanzik,nagyon rég nem csináltam,el is felejtettem már hogy olyat is lehet.


Mi az a király tekercs?

2013. júl. 2. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem írtam részletesen, eszembe volt. :)

A csirkemellet kiklofolod megsózód úgy, hogy utána fel tud tekereni, raksz bele (én házi sonkát szoktam) sonkát, szalonnát, vagy ehezz hasonlot. (gépsonkával is isteni)erre szorsz reszelt sajtot, illetve szeletelsz rá erős paprikát, feltekered, kipanirozott, és lassú tüzőn bő olajban kisütőd. Általában én még átszúrom fogpiszkálóval, hogy ne esen szét. :) Ha nem hagyod egy napig álni akkor a paprikától nem lesz erős... szóval ez miatt nem kell aggodni. :)

2013. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hagymakrémleves, zöldborsókrémleves, gyümölcskrémleves, meggyleves, cseresznyeleves

sült csirkemell kukoricás rizzsel, hentestokány, fasírt, stefánia vagdalt, sült csirkecomb, kukoricás-husos pizza, bolognai, kukoricás csirkemellragu rizzsel

meggyes pite, cseresznyés pite

2013. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!