Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit főznétek ezekből?

Ti mit főznétek ezekből?

Figyelt kérdés
csirkemell, 1 cukkini, halványító zeller, sárgarépa, zsázsa, tejföl. Írjátok meg hogy készítenétek el, légyszi! :3
2012. ápr. 25. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
a csirkemellet megsütném naturba kevés füsszerrel, a cukkinit , sárgarépát ,felkarikáznám , majd a tejfölbe elkeverném a zsázsát és kevés fokhagymát egymásra rétegezném és jénai tálban megsütném , a füszeres tejfölt tennék a legtetejére.
2012. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 2 napra osztanám, inkább hagyományos módon készítve:

A cukkinit felszelném, kirántanám és vagy hagymás törtkrumplit, vagy petrezselymes krumplit készítenék mellé köretnek, csemege ubival, vagy friss salátával.


A csirkemellet csíkokra szelve besóznám, majd lisztbe forgatva bő zsírban hirtelen átsütném. Készítenék egy jó adag fokhagymás-tejfölös mártást, ebbe a husit visszarakva, egy kicsit össze-rotyogtatnám. Főtt rizzsel tálalnám.


Így két nap komplett kaját ki tudnék belőle hozni!

2012. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, csak én nem szeretem a "hagyományos" kajákat :( meg a zellerrel és a zsázsával se lett semmi csinálva. el kéne fogynia. a cukkini meg egész zsenge, nincs szívem kirántani :)
2012. ápr. 25. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebből semmi gond! Megkérdezted, mit főznék belőle, én válaszoltam. Te pedig döntöl! :)))
2012. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

zöldségfőzelék roston sült zsázsás csirkemell

tejfölös csirkemell párolt cukkinivel, répával

töltött cukkini(csirkemell, répa, zeller, tejföl)

zellerkrém/cukkinikrémleves piritott csirkemellcsíkokkal

2012. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon jók a hozzászólások
2012. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!