Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Palacsintába beletölthetném a...

Palacsintába beletölthetném a spagettiből megmaradt húst?

Figyelt kérdés
Megmaradt egy csomó spagettihús, és arra gondoltam, hogy megcsinálhatnám húsos palacsintának úgy, hogy megcsinálom a palacsintát, beletöltöm a húst, bepanírozom, és olajban megsütöm. Egy kis francia saláta mellé és kész. Vagy esetleg egy kis tört krumpli még. Ehhez még nem tudnátok ajánlani valami levest?

2013. júl. 7. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
persze finom lesz . a paradicsomos hús mellé ,én zellerkrém levest csinálnék
2013. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon finom, csináltam már hasonlót. vagy esetleg lerakod tepsibe, és összesütöd sajttal a tetején.

de akárhogy is csinálod, nekem valahogy nem illik hozzá ez a két köret.

sőt nem is nagyon tudok mellé semmit elképzelni. főleg ilyen krumplis dolgokat. valahogy az már nagyon tömény lenne.

2013. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Addig, hogy megtöltöd/megsütöd szerintem kimondottan jó ötlet.


DE!!! ehhez egy tál salátán (NEM francia, hanem zöldségekböl, majonéz NÉLKÜL), semmi más nem kell. EZ igy is igen laktató, nehezebb étel, emellé csak valami egész könnyü valami illik.


Levest is legfeljebb valami nem túl tömény gyümölcslevest, vagy esetleg (rántás/habarás nélküli) zöldséglevest tudnék elképzelni.

2013. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rántva nagyon finom, de szerintem sem kell hozzá majonézes saláta. friss uborka, vagy vegyes tavaszi saláta , sopszkasaláta finom mellé.

levesnek esetleg egy könnyű grízgombóc levest, de ebben a melegben nem is szükséges levest tenni elé. inkább a saláta legyen bőséges.

2013. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!