Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ma? Nem gondolok...

Mit főzzek ma? Nem gondolok olyan hű de bonyolultra, vagy különlegesre. Csak simán ilyen hétköznapi ételre.

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rántott halat csináltam. Semmi feszkó. :)
2013. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. júl. 10. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk lecsó volt rizzsel, holnap karalábéfőzelék lesz.
2013. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még volt tegnapról karfiol leves, resztelt máj főtt krumplival + paradicsom-saláta


Holnap valószínű kikapok egy db halat a fagyóból és csinálok ráczpontyot. Kb. két héttel ezelőtt nagyon jól esett, most ismét gondolkodom rajta.


És akarok még a héten pár tojásból tojás-pörköltet nokedlivel, vagy tésztával, behűtött alma kompóttal.


Vasárnapra tervezek csontlevest, valami zöldséggel benne (karfiol, borsó, akármi)

Pulyka-combot sütök, és vagy valami köret mellé, vagy ráteszem egy kis lecsós alapra és főtt rizs köret kovászos uborkával.


Ilyen melegben szeretem az olyan kajákat, amik gyorsan készen vannak. :))))

2013. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ !! :D
2013. júl. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!