Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Babos paradicsom saláta?...

Babos paradicsom saláta? Kemencés csülök mellé?

Figyelt kérdés

Vita van rajta ,hogy vendégeknek lehet e illik e bab salátát adni :Szombatra hívtunk vendégeket 15 en leszünk.

Férjem szerint igen : Én pedig azon a véleményen vagyok ,hogy finom ,de nem szeretnék ebéd után kipufogó gáz : zsüri tag lenni : Igy inkább legyen valami más..


2013. júl. 10. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A bab felfúj, sokan görcsölnek is tőle, szerintem vendégeknek inkább valami mást salátát csinálj.
2013. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem IS: aki szereti és bírja, az kapjon babos salátát, de emellett feltétlen legyen valami másféle is, pl. tésztasaláta, vegyes zöldségsaláta, stb.

A bab egyébként nem mindenkit fúj fel, akit meg igen, az - legalább is, ha nem nagyon bunkó, kimegy addig a mellékhelyiségbe.

2013. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!