Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Annyi okos választ olvastam a...

Gyula57 kérdése:

Annyi okos választ olvastam a hurka sütésével kapcsolatban, a válaszokból nem is tudom eldönteni, hogy melyik a megfogadandó részünkre? Mind nagyon praktikus lehetőség.

Figyelt kérdés

#hurka #sütése?
2013. júl. 13. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nekem, akárhányszor is fogod, vagy valaki akárhányszor is fogja feltenni a kérdést, a válaszok mindig és mindig ugyanazok lesznek: mindenki a saját módszerét, ami nála bevált, amire ő esküszik, azt fogja századszor is ideírni.


Ha még életedben sem sütöttél hurkát, akkor bizony nem tehetsz mást, mint kiválasztol egy módszert és megpróbálod.

Ha bejön, akkor legközelebb is úgy, ha nem, akkor legközelebb másként.


Talán ha visszaemlékezel arra, hogy a te anyukád, nagymamád hogyan sütötte, és megpróbálod úgy.

2013. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!