Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legrosszabb legfurcsább...

Legrosszabb legfurcsább éttermi élményed?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ilyen volt. Ittam egy koktélt, nagyon édes volt és elég erős. Green Spider a neve. Aztán ahogy az ismerősömmel beszélgettünk az asztalnál, rám jött a hányinger, és nem értem el vécéig, lehánytam magam. Igazából az idegtől lehetett, mert előtte rúgtak ki a munkahelyemről. Egy ideig nem is mertem betenni oda a lábam, mert féltem, hogy felismernek, és az gondolják majd, "na, itt jön megint a hányós csaj."
2013. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legrosszabb élményem az volt amikor nászutunkon bementünk balatonon 1 étteremben : És vacsora közben jött a müsor amiről nem tudtunk ,hogy van ilyen : az asztalok között lovakkal ugrattak csináltak valami féle bemutatót . a ló két lábra állt és felém integetet a lábával 5cm tőlem : Annyira sokkot kaptam ,hogy elájultam : Tudni kell ,hogy tartok a lovaktól mert gyerekkoromban majd nem eltapostak amikor a szomszéd istállója kigyulladt és megvadulva menekültek : Elájultam ,majd mire feleszméltem mindenki fölöttem állt és engem bámult . de nehogy így meguszam mikor a férjem felsegített jól kihánytam magam az étterem közepére . Szerintem ez így elég gáz ..
2013. júl. 18. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nyár, Balaton, baráti társaság, 7-8 éhes ember. Két csoportban érkeztünk, az első csoport már ivott egy kört, és mondta, hogy még jönnek páran, össze kell majd tolni még asztalt, hogy elférjünk, vacsoráznánk is. Nem egy szakadt társaság, jólszituált 25-35 évesek, fiúk-lányok vegyesen. Első furcsaság: a kört külön ki kellett fizetni. Oké, nem gond. Megérkezik a másik fele a csoportnak, leülünk, asztal össze, elhelyezkedés, innánk valami aperitifet kezdésnek. Ifjú pincér hölgy szomszéd asztalnál pakolgatja a tiszta evőeszközöket, viszi valamelyik asztalhoz. Amúgy 8-10 4-6 személyes asztal, este kb 8, nyilván már fáradt. Felmerül a kérdés, de csak egymás közt, hogy valami jó kis házi pálinka van-e. Kishölgy hallja, félvállról válaszol, hogy nincs. Kérdés, akkor már hozzá, ha egyszer ő a pincér, hogy milyen pálinka van? Válasz? Sok a vendég, ő erre nem ér rá... Mindahányan felpattantunk, a tulajdonos értetlenkedése közepette távoztunk, hogy a kishölgy ne szakadjon meg a munkában, és a közelben egy másik étteremben elköltöttünk néhánytízezer jó magyar Forintot.
2013. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Két éve Balatonon voltam és a keresztanyámék meghívtak reggelizni. Bementünk az egyik étterembe ( olyan korán volt, hogy még csak kettő volt nyitva a közelben), már az elején sem volt szimpatikus a hely, mert az emberkére sokat kellett várni és mikor kitette nekünk a szalvétákat, láttam, hogy egy kettőn piros foltok vannak, olyan, mint a pörköt szaft. Aztán rendeltünk, én melegszendvicset kértem teával, mert ez tűnt a leginkább ehetőnek. Nagyon sokára hozták ki, de amikor megláttam, azt hittem elájulok. A melegszendvicsbe egyszer haraptam bele és majdnem elhánytam magam, barom vastag sonkadarabok voltak rajta, ráadásul nem volt egy kicsit sem jó minőségű, rágós volt és egyebek.. a bagett annyira száraz volt, hogy porzott, amikor beleharaptam és meleg sem volt, a sajt még meg sem volt teljesen olvadva. A teából egy kortyot sem mertem inni, mert fehér cuccok úszkáltak a vízben ( forró vizet adtak bögrébe és mellé egy filtert azt annyi)+ a bögre oldalán is hasonló fehér foltocskák.. A többiek rántottát ettek, meg valami másféle szendvicset és a villákon, késeken is fehér foltok.. undorító volt, aztán lenéztem és a terítő is pörköltszaftos volt.. A többiek úgy látszik nem foglalkoztak vele, jóízűen kajáltak én meg majdnem elhánytam magam. Mondtam nekik, hogy ne haragudjanak, de ezt most nem tudom megenni.. nagyon hülyén éreztem magam, mert ők meghívtak, én meg nem ettem, ittam semmit, de hát annyira undorító volt, hogy az nem igaz.. ráadásul nagyon éhes voltam, de közben sz
2013. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyaralás alkalmával nyertünk egy két éjszakás hétvégét egy balatoni szállóba, őszi időszakra. Elmentünk, szinte üres volt a szálló, már október volt. A szálláshoz tartozott vacsora is. A szálló éttermében a felszolgálók teljesen lenéztek bennünket, alig jöttek oda hozzánk, hogy mit rendelnénk, mikor bementek a konyhába leadni a rendelésünket, hallottuk, hogy kidumálnak minket, nevetnek is, jó sokára hozták ki a vacsorát, ráadásul nekem teljesen hidegen. Nagyon kellemetlen volt. Rajtunk kívül nem volt másik vendég az étteremben, végig éreztük, hogy minket figyelnek a pincérek, és nem azért, hogy ugorjanak, ha valamit kérnénk.

Egyébként az egész szálló ilyen volt. Egy nap kora reggel indultunk az aznapi programunkra, úgy reggel hatkor, és a recepciós azt hitte, hogy le akarunk lépni fizetés nélkül.

Ez után azt mondom, inkább ne nyerjek nyaralást soha többé, ha a nyert úton ennyire lenézik az embert.

2013. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!