Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sütőtököt hogyan készítitek...

A sütőtököt hogyan készítitek el, hogy a legfinomabb legyen? Hogyan kell a sütőben elkészíteni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
én apró drabokra vágom, egy lapos nagy tányéron beteszem a mikróba high fokozatra és 20 perc után isteni édes. Ha valaki szereti fekete szélekkel akkor grill kombira kapcsolja a mikrót.
2009. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell rá cukor vagy méz?
2009. okt. 21. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Adagokra vágom, kb akkorára ami 1 evésre elég, és berakom a sütőbe. Igaz, úgy hosszabb ideig tart, mint a mikróban, de többet süthetek egyszerre. Bár édesszájú a család, a cukrot kihagyom, finom mindenhogy.
2009. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

De ha nem vagy nagyon cukorellenes, én javaslom a tetejére. Én csak úgy meg szoktam szórni kézzel. A cukor szépen megsziruposodik, ill. megkaramelizálódik a tetején. Szerintem sokkal finomabb.

Ha sütőben sütöd, javaslom, hogy tegyél alá alufóliát, annak is felhajtva a széleit. Így sokkal könnyebb a takarítás, s a cukor meg nem folyik le.


Nekem épp most sül a sütőben :-)

2009. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mézédes cukor nélkül is mikrózva, a pici amerikai tök.
2009. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!