Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudsz jó kis panírreceptet,...

Tudsz jó kis panírreceptet, amibe a húst beleforgatva (esetleg sütőben is) ki tudom sütni? Vmi igazi, nem mű panír kéne a kislányomnak, aki nem igazán ehet tojást, tejet.

Figyelt kérdés

[link]

Ennek a bundáját szoktam neki megcsinálni, de ez egy kicsit luxus, mert ugye a mártás nem kell neki, mi meg azért mást is ennénk a párommal...


2013. júl. 29. 13:44
 1/3 anonim válasza:

Szia! A tej miatt a zsemlemorzsa esik ki, plusz a tojás, igaz?

Én zabkorpába szoktam forgatni, és van tojáspótló por is, amit herbáriákban lehet venni, egész jó, felvert-tojás állagot lehet vele produkálni!

2013. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, a zsemlemorzsámban nincs tej.
2013. júl. 29. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajna tojás nélkül nem fog menni, mert nem tapad meg rajta semmi. Akkor inkább süsd meg neki enyhén fűszerezve.

Szerintem a tojáspótló még rosszabb lehet, mint a tojás...


Amúgy szerintem megcsinálhatod, hogy csak neki csinálod a zacskósat, ha azt eheti meg szereti, magatoknak meg a hagyományosat. A sütőben nem keveredik össze, ha meg lábosban sütöd, az övét süsd először, és akkor nem lesz tojásos. Lehet, hogy így egy zacskó több alkalomra is elég.

Sajna, ha ezt-azt nem ehet, akkor muszáj megvenni azt, amit igen, nem tekinthető luxusnak...

2013. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!