Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Éjszakai horgászatra milyen...

Éjszakai horgászatra milyen kaját csomagoljak 4 pasinak? Mit ennétek horgászás közben?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Sör.
2013. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Most elég meleg van, így hűtőtáskába pakolnék.

Én egy klasszikus rántotthúsos szendvicset is eltudnék képzelni. Puha zsömlében, majonézzel, zöldséggel esetleg sajttal. Ez laktató és nagyjából mindenki kedveli.

2013. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Én szendvicset vittem, konzerveket. Sohasem ültem neki komolyabb kajálásra. Főleg ha csak egy napos ill estés horgászat volt. Arra figyelj, hogy meleg van, tehát pl parizel nem aa legjobb :)

Am haverokkal mikor közös peca volt, mi nyársaltunk. Szalonna volt, hagyma, kenyér ,paradicsom, paprika a menü. Só volt, így sütöttünk még keszeget is. Nem érdemes komolyabbat pakolnod, mert szerintem hazaviszik.

2013. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Sült húsos szendvics.
2013. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Hozzá zsíros kenyér vöröshagymával.

Ennél többet ne is merjenek kérni!


Ha kapnak 1-2 szelet üres kenyeret, hozzá egy db. sózott szalonnát, akkor még ahhoz lehet 1-2 zöldpaprika. Semmi több!

2013. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm !!

Rám maradtak a fiúk mert pénteken én leszek a szabad napos a csajok közül :

Nekem is hasonló ötleteim vannak : én fasirtos szendóra gondoltam első körben . meg valami pogácsa ,vagy sajtos rúd félére . Sört azt biztos visznek magukkal : este 18-kor indulnak aztán kitudja ,hogy mikor jönnek : volt már rá példa ,hogy csak szombaton este értek haza. Így biztos kell kaja nekik : Kávét persze rakok termoszba nekik.

De ha van még ötletetek szívesen veszem..

2013. júl. 31. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A hideg fasírtos szendvics tökéletes kenyér közé téve szeletekben. ezért pl az egybesült fasírt a legjobb.

tapasztalat, hogy a pasik nem szeretnek pecázás közben az evéssel bajlódni.

így tedd 2 vékony szelet kenyér közé, és csemege vagy kovászos uborkát is tehetsz közé, vagy amit szeretnek. fontos, hogy egy kézzel

tudják falni, mert a másik kéznek örökké kénél kell

lennie... :)láttam már ledobott szendvicset, mert éppen kapás volt.

2013. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek van igaza: sör. (Komolyan.)

Férfiakról van szó ugyebár, és horgászatról, nem bálról. Minimál-igények. Én nem horgászok, de kempingezni én se vinnék sok mást. És amiről a pasik maguk nem szóltak, hogy konkrétan kérnek, akkor azt TÉNYLEG nem igénylik.


(Amúgy meg esetleg kenyér, továbbá minden, ami a kifogott hal helyben elkészítéséhez kellhet.)

2013. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nőt.
2017. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!