Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kínai zöldséges tészta wok...

Kínai zöldséges tészta wok nélkül?

Figyelt kérdés
Van itthon sok zöldség, spagetti, csak egy szószért kellene leszaladnom. Szerintetek nekifogjak így, és csinálhatom lábosban, vagy wok nélkül felejtős?
2013. aug. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinálhatod lábosban is. De amúgy nem spagettiből készül, csak úgy szólok :D Ázsia boltokban kaphatsz megfelelő tésztát, teljesen más az íze és az állaga, mint a spagettié.
2013. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én serpenyőben szoktam és ha nincs otthon kínai tészta, akkor spagetti tésztából. Igaz nem autentikus, de mi szeretjük.
2013. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem spagettiből készül, de most ez van itthon, fel szeretném használni. Plusz nem is tudom, hol találok a környéken olyan boltot, ahol vehetnék hozzá tésztát. Ha majd egyszer nem 40 fok lesz, akkor talán útrakelek, köszi a tippet. :)
2013. aug. 5. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:

csináld nyugodtan spgettiböl . én szoktam ,de a legjobb erre tényleg a rizs tészta ,vagy üveg tészta .

a zöldségeket kevés zsiradékon megpiritod ,kiveszed a lábosból vagy edényböl : de serpenyő is tökéletes . a kifött tésztát hídeg vízzel átmosod lecsöpögteted . Az edény aljára amiben csinálod szója szószt teszel kb 1,5 evő kanálnyit majd ráöntöd a tésztát és jól át piritod . amikor kész a piritott ,tészta + adod a zöldségeket ,és átkvered az egészet..

2013. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs vokom, Tefal serpenyőben szoktam csinálni és úgy is nagyon jó.
2013. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!