Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék enni valami normális...

Szeretnék enni valami normálisat, mert már szédelgek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Napok óta zsömlén élek. Már fáj a hasam is, meg még a fejem is :( nincsenek itthon az ősök, még egy hét és jönnek, de már nincs egy kanyim se. zsömlékre még ha csak egy pillantást is vetek rosszul vagyok.

2013. aug. 14. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet erre válaszolni így,le kéne írnod mi van még otthon a hűtőben és a spájzban és úgy tudunk tippeket adni. De addig is igyál meg egy bögre teát szerintem.
2013. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szó szerint semmi nincs a hűtőben, de oké megiszok
2013. aug. 14. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Miket vásároltál, mi van még otthon, abból a kanyiból, amit az ősök hagytak neked. Gondolom, zsír, krumpli, vöröshagyma, tészta, esetleg valami felvágott, tojás, saját, virsli, hasonlók azért még akad.

Sorold fel, és írjuk a legfinomabb, legkönnyebben, leggyorsabban elkészíthető ételeket!

2013. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

* saját = sajt


Látom, gyakorlatilag nincs semmi.


Kérj kölcsön:

- városban élő rokontól

- haveréktól, barátnőtől, mármint a szülőktől

- szomszédéktól

- menj kukázni, szedd össze a kihajigált üres üvegeket, váltsd vissza = lesz pénzed


Majd írd ide, mennyi pénzre sikerült szert tenned és írni fogjuk, hogy abból miket vásárolj ahhoz, hogy még egy hétig kitartson a kajád, és ne kelljen éhezned.

2013. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
vmi biztos van.legalább a spejzbe.
2013. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Elárulod, hogy mennyi pénzzel és mennyi időre hagytak a szülők magadra?

Gondolom, hogy a hűtő akkor még nem volt tök üres?

Mire költötted a pénzt, miket vásároltál belőle?

Egyáltalán mennyi idős vagy, és tudsz-e főzni?

2013. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nos, 13 éves vagyok tudok főzni, ha lenne miből már megtettem volna, 2 hétre hagytak, elmentek valami munkahellyel kapcsolatba külföldre, adtak össz vissz 14.000 forintot. úgy gondoltam be tudom osztani minden nap egy ezres, de a pénztárnál mindig több jött ki. most meg nincs egy fillérem sem
2013. aug. 14. 15:38
 8/14 A kérdező kommentje:
ja van itthon egy tojás, amire allergiás vagyok, jut eszembe a gyógyszerem fogytán, van itthon ilyen kocka tészta, só, bors, cukor, tea, paradicsom vaj és zsömle. ennyi!
2013. aug. 14. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Hívd fel a szüleidet,s kérd meg őket,hogy pl. rózsaszín csekken a postán keresztül küldjenek még egy kis pénzt. Kérd elnézésüket és ígérd meg,hogy ezúttal jobban beosztod.
2013. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Na, a mai kamu kérdés. Egy magáról gondoskodni képtelen 13 évest nem lehet magára hagyni 2 hétre. Amúgy meg ha nem kamu, akkor a kérdező menjen valami rokonához kajálni.
2013. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!