Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süthetek élesztőből, ami...

Mit süthetek élesztőből, ami nem bukta és aranygaluska?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 08:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Úgy érzed erőltettem?

De ha már a leszavazásnál tartunk, nézd már meg hány százalékon áll az enyém?

Mindenesetre örülök, hogy segíthettem a kedves kérdezőnek. A százalékokkal meg nem foglalkozom, inkább megyek és csinálom a dolgom.

Csók mindenkinek!:))))))))))))))

2009. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Élesztőből önmagában nem nagyon lehet semmit sütni, kell hozzá még ez-az. Bocsánat, ez volt a vicc:)

Kakaós csiga ügyben: az előzőekben egy válaszadó által leírt recept alapján készült tészta, de fiss élesztővel. Kelesztés NÉLKÜL azonnal nyújtom, töltöm a kakaós cukros vajjal, szeletelem, rakom a tepsibe. Leöntöm enyhén cukros tejjel, mégpedig úgy, hogy éppen ellepje. Beteszem a HIDEG sütőbe, aztán begyújtom (mármint a sütőt).

Amíg felmelegszik, megkel a tészta. Mire megsül, az összes tejet felissza. Omlós, puha és hihetetlenül finom.

Bátran próbálja ki aki kedvet érez hozzá, garantáltan imádni fogjátok.

2009. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ezt így ez én receptem alapján csináltad meg? Vagy ismerted ezt a receptet? Ki fogom így is próbálni, nagyon jó tippet adtál. Nem lehetsz kezdő a témában...:)))))
2009. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A 10:48 vagyok.

Nem a recepted alapján csináltam, már régen így készítem. Írhattam volna, hogy egy szabvány vajas kelttészta kell hozzá, de így egyszerűbb volt, mert ha valaki kezdő, talán nem tudja milyen az:)

Véletlen felfedezés volt, mert nem volt időm keleszteni viszont már bedagasztottam. Kockáztattam, bejött, azóta így készítem. A szokásos 2-2,5 óra helyett 30 perc alatt készen van és nagyon finom.

Nem vagyok kezdő, 5 pasira főzök:)

2009. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!