Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Mit csináljak a tésztával...

SOS! Mit csináljak a tésztával hogy ne száradjon ki holnapra?

Figyelt kérdés

Titokban anyukámnak tortát sütöttem. Te nincs akkora tartó edény amibe beleférne... A hűtőbe kellene szerintem betenni egyrészt a krém miatt.

Gondoltam arra hogy azta sütő fóliát vagy miaz.. aza ezüst színűvel betekerem és törölközőt teszek még rá. El is kell takarni hogy anya ne lássa! Ötletek?



2013. aug. 31. 19:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Te helyett De*
2013. aug. 31. 19:34
 2/7 anonim válasza:
Vidd át a szomszédhoz.
2013. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

édes istenem....

NINCS MIBE BELETENNI!! NEM AZ VAN HOGY HOVA TEGYEM, HANEM MIBE!

2013. aug. 31. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd tálcára, és takard le...
2013. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt én egyszerűbben megoldottam. Tálcára rá, nagy lábasba bele, arra a fedő. :) Vagy tálcára teszed, köré hajtogatsz kartonpapírt (ha van kartondobozod azt szétvágod) és behúzod az egészet egy nagy nejlonzacsiba. Nekem így még soha nem száradt ki.
2013. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

aza baj hogy nincs akkora nagy nejlonzacskónk :(

szóval maradtam annál, hogy ezüst fólia és törölköző.

2013. aug. 31. 20:27
 7/7 anonim ***** válasza:
A teteje is kremes? Tortaformaba tennem vagy egy nagy fazekba es letakarnam frissentarto foliaval. Ra a torolkozo vagy alufolia vagy a fazek teteje.
2013. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!