Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van Budapesten olyan cukrászdá...

Van Budapesten olyan cukrászdát, ahol nem olyan drága formatortát csináltatni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én javaslom neked a dini cukit a 12. kerületben. Nekünk onnét volt az esküvői tortánk és sokkal olcsóbb volt mint máshol ahol ajánlatott kértünk és a család már többször rendelt onnét Micimackó, kutya, barbie stb. tortákat.
2013. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha árat is tudnátok mondani megköszönném
2013. szept. 17. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Formatortát a tesómék vettek akisláyn szülinapjára, úgyhogy annak sajnos én nem tudom az árát. Gondolom az esküvői torta ára nem mérvadó. Próbáld őket felhívni, amikor én beszéltem velük mindig nagyon segítőkészek voltak.
2013. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a formatorta 6900-től fölfelé kapható. Határ természetesen a csillagos ég. (Múlt héten rendeltem tortát, akkor nézegettem az árakat.)Legolcsóbb a tejszínes krémmel készült, a következő a vajas és legdrágább a túrótöltelékes. Nem járok cukrászdába általában, így nem tudom, hogy ez drágának vagy olcsónak számít.
2013. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ar a kerestol fugg. Izesites, meret, diszites stb. Ha a neten rakeresel sok olcsot talalsz hazhozszallitassal.
2013. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jot akarsz azert fizetni kell. Olcson jot nem kapsz. En a Sugarbol rendeltem,oriasi sikere volt,nem csak a kinezete de az ize is szuper volt.
2013. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!