Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hamburgerhúst szeretnék...

Hamburgerhúst szeretnék csinálni . Másfél kiló húshoz mennyi tojást kell beletennem?

Figyelt kérdés
1kiló sertés,fél kiló marha
2013. szept. 17. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
3-t.
2013. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Az igazi hamburgerhúsba nem kell tojás, az a fasírtba kell.
2013. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első köszi a választ :) Második,eredetit semmiből nem tudsz csinálni ,és nem is akarok :)
2013. szept. 17. 13:34
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

A hamburgerhúsba nem kell tenni tojást! Ez nem fasírt! :) :D


Só és bors kell csak bele, esetleg egy kis apróra vágott hagyma és ennyi! Meg ha még valamilyen fűszert akarsz a húsba rakni, akkor azt.

2013. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, hogy még a mekis reklámba is csak reklámból írják oda, hogy csak só, bors, és semmi más...

Na jó, tojás tényleg nincs benne, csak egy tonna állományjavító.


Az összes házi, kipróbált, otthon használható, bizonyított recept kivétel nélkül fél kiló húsonként ír 1 tojást.

1. voltam. :)

(Megjegyzem a kérdés se az volt, hogy készül eredetileg, hanem hogy hogy érdemes csinálni.)

2013. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Második vagyok. Én mindig tojás nélkül készítem, marhahúsból. Nem esik szét, ha alacsony zsírtartalmú húsból készül.

Ha meg tojás van benne, az fasírt, a kérdező kérdezte mennyi kell bele. Hát semennyi. :-)

2013. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
marhahúsból készítem, tojás nélkül, ugyanis a hamburgerbe húspogácsa kell, abba pedig nincs tojás. A magyarok házilag tulajdonképpen fasírt burgert esznek, nem pedig hamburgert.
2013. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Zsirós marhahúsból tojásnélkül . só ,bors ,kevés füstös ízű BBQ -por ..
2013. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahány ház annyi szokás,én akkoris teszek bele tojást :) És a kérdés azokhoz szólt akkor,akik szoktak bele tenni :)
2013. szept. 17. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt kapásból a válaszom, hogy nem kell bele. Bocsi, hogy mégis írok, de szeretném gyarapítani azok válaszát akik szerint nem kell. (Só, bors, darált marhahús, mindössze ennyiből áll a hamburger. És ki kell sütni)
2013. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!