Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket csomagoljak a...

Milyen ételeket csomagoljak a férjemnek?

Figyelt kérdés
A párom fizikai munkát végez, sok esetben csak annyi lehetősége van, hogy leüljön az evéshez. Asztal egyáltalán, mikróhullámú sütő pedig szóba se jöhet. Reggelire általában szendvicset pakolok, annak minden változatát variálom, hogy ne legyen unalmas. Az ebéddel viszont gondom van, nincs már ötletem, hogy mit csomagolhatnék, amit akár - az edényt kézben tartva - meg lehet enni, ráadásul hidegen, melegítés nélkül. Ötletek?
2013. szept. 18. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

fasírt

rántott szelet/csirkecomb/rántott máj/rántott zöldség

én szeretem a hideg krumplistésztát, bár azért ez nem általános

hideg sült husok pl.: töltött dagadó

2013. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát ő mit eszik meg hidegen ? :) Pl.párom megeszi hidegen a rakott krumplit . Lehet gyümölcslevest , töpörtyűt , házilag előző nap elkészített kakaós csigát,pogácsát,berétet ... stb :)
2013. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én pl megeszem hidegen a töltött káposztát is, fasírtok
2013. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

- Családunkban szinte mindenki szereti hidegen a pörkölteket is. Kenyérrel töröljük a szaftot, villával szedjük belőle a husit!

- Próbáld meg, megeszi-e hidegen pl. a rizseshúst, ha nem csontosból, hanem pl. kockázott sertés-combból, vagy hasonlókból készíted.

- Gondolom a sült- és rántott hússal, fasírozottal és hasonlókkal van már "tele a hócipő"

2013. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keves fott kaja jo hidegen ezt mindenki tudja,akarmit is mondd. Probalj fasirtot, zoldsegfasirtot, rosztit, rizses hust, tarhonyat hussal, vargabelest, stiriai meteltet, makos gubat, zoldseges vagy almas pitet, rantott hust, stefania vagdaltat, krumplifankot, tocsnit, fozeleket sult virslivel,rantott parizsit, rakott krumplit, hamburgert hazilag, pizzaszeletet hazilag.
2013. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mustafa33 ***** válasza:

Én a habart bablevest (benne csülökel vagy kolbászal) szeretem hidegen kenyérel. Tegnap is ezt hoztam szolgálatba de nem kenyérel, hanem krumplilángossal.

A bugyantott savanyú tojás sem rosz hidegen.

2013. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tartalmasabb salátákat próbáltad már? Nálunk az Orly csirkemell tésztasalátával vagy krumplisalátával mindig elfogy.

Amit én nagyon szeretek még az a boszorkánysaláta, ami egy rizses csirkemelles zöldséges saláta, de kis kreativitással tartalmasabbá lehet tenni.


Ha sok szabadidőd lenne, keress rá a Limara-féle kínai húsos molnárkára. A tésztája kb. elronhatatlan, volt már példa arra, hogy fagyasztottam, az se tett neki rosszat, ráadásul variálható kolbászos-káposztás fonottól kezdve pizzáscsigáig minden készült már belőle nálunk.

2013. szept. 19. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A legjobbat tennéd a férjednek, ha vásárolnál két darab ételtermoszt. ebbe vihetne levest és másodikat is.

este megfőzöl ( ha akar meleg vacsorát is ehet ), a másnapi ebédnek valót reggel mikróban felforrósítod, beleteszed a termoszokba, ami 5-6 órán át garantáltan melegen tartja az ételt.

De hagyományos szélesszájú fél literes termoszba is lehet levest tenni, mellé buktát, kakaóscsigát,túrósbatyut, pitéket, pogácsát,máglyarakást, rizskochot... stb pakolni.

Én ezt tartanám a legjárhatóbb útnak, hogy valami melegételt egyen ebédre a férjed.

Az asztalról meg annyit, hogy gondolom brigádban dolgozik, pár pasinak nem lehet gond valamit öszeeszkábálni, hogy legyen mire pakolni.

akár kartondoboz is lehet az, vagy valami műa. láda felfordítva. csak említsd meg neki,hogy lehetetlen nincs csak... :))

2013. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!