Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Intelligens krémes kókusztejje...

Intelligens krémes kókusztejjel is sikerülhet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
En tej helyett kokusztejet, olaj helyett kokuszolajat hasznalok mindenbe es eddig semmi elteres nem volt,csak finomabb es egeszsegesebb lett. Biztos sikerulni fog!
2013. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! hamarosan kiderül :)
2013. szept. 22. 10:30
 3/6 BringaManó ***** válasza:

"intelligens? az mit jelent?" – akartam volna éppen kérdezni, de aztán elolvastam a [link] oldalon, és szerintem ki is próbáljuk... Köszi! :-)


---


Arra ügyeljetek, hogy nem biztos, hogy ugyanolyan jó a dió helyett a kókuszdió (pl. bejglibe – bár fene tudja), illetve a sima szőnyeg helyett sem feltétlenül finomabb és egészségesebb a kókuszszőnyeg – felhasználási területtől függ.


;-)

2013. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:)

próbáld ki, érdemes.

2013. szept. 23. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
BringaManóval egyetértek. Miért Intelligens krémes a neve? Vagy csak egy olyan hasraütés név, aztán úgy maradt?
2021. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BringaManó ***** válasza:

lusta vagy kattintani? ezt írják:

"(...)

Nézzük csak, miért is lett intelligens?

Többek szerint azért, mert sütés közben jól látható módon, magától szétválik a tészta úgy, hogy lesz alja, krémes közepe, illetve habos teteje. Így nem kell külön bajlódnunk a tészta és a krém elkészítésével."

2021. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!