Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vendégeknek milyen vacsora...

Vendégeknek milyen vacsora receptet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen vendégeknek, hányan lesznek, milyen alkalomból?



Ami fontos, hogy elöször tudd meg, hogy mi mit NEM eszik meg valamilyen okból - akkor könnyebben tudsz tervezni meg mi is tippeket adni.

2013. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennél kicsit bővebb infó nem ártana.


Pl. milyen ételeket szerettek általában (házias, egzotikus, mindegy?), milyen alkalomból - ünnepi legyen-e vagy sima húsleves, rántotthús kombó is megfelel, hány fogás legyen, van-e valami, amit nem esznek meg (allergia, diéta, vegetáriánusság, stb.)


Mindenesetre így hasraütésre most bazsalikomkrémlevest, levesbetétnek koktélparadicsomot, mellé friss vajban pirított baguette szeleteket, másodiknak mozzarellás pulykatekercseket petrezselymes rizzsel (kis fehérboros mártás/öntet is mehet mellé), mellé friss zöldsalátát, desszertnek simán krémest :)


A maradék száraz fehérbort pedig a vacsi mellé elfogyasztani.

2013. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Születésnap lenne,és jó barátok jönnek, ismerjük őket, valami egyszerű és finom kajára gondolok.
2013. szept. 30. 06:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csinálnék kétféle töltelékkel (csirkepörköltös-tejfölös, és csirkmájpástétomos ) töltött rántott palacsintákat.Isteni finomak és nagyon gusztusosak is.

krumplipüré és zöldséges rizsköret passzol mindegyikhez.

Elébe egy könnyű tárkonyos ragulevest, vagy gyümölcslevest, esetleg valami krémlevest.

desszertnek gyümölcstorta, gesztenyepűré vagy gyömölcsös rizspuding tejszínhabbal.

2013. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én elmonodm mit csináltam: sütöttem tortát, annak egyszerűek de ha nem akarsz még azzal is bajlódni azt lehet hozatni vagy csak simán pár sütit cukrászdából. Vacsoránál én sose szoktam levest csinálni/tárolni/enni. Ha szeretik a húst akkor laza, lehet pörkölt nokedlivel, vagy egybefasírt, rízs, saláta, vagy minden féle sült husi, 2 féle köret, saláták (pl fokhanymás szűzérmék, baconbe tekert csirkemell, fasírt golyók itt is lehetnek..ezek bonyolúltnak tűnnek pedig nem az , nagyon látványos egy szép nagy tálban középre tenni, oldalt díszíteni sok zölddel, mégis elég csak betenni egy sütőzacskóba a sütőbe és várni, addig emg meg leeht csinálni a köretet.
2013. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zoldsegkremlevest csinalnek reszelt sajttal talalva es baconbe tekert csirkefalatokat paradicsommal. Parolt rizst, karfiol- vagy krumplipuret adnek hozza. Es persze torta. Kekszalapu sajt vagy kremturotorta bocsos gyumolcsokkel a tetejen.
2013. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hideg tálat : fasirt golyók ,hideg sült ,baconbe tekert máj ,stb ,

Sajt tálat : többféle sajtot ,fügét ,diót ,szőlöt tennék rá

gyümölcs tálat.

2013. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!