Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zárva volt a zöldséges, nem...

Zárva volt a zöldséges, nem tudtam almát venni az almás pitéhez. Most mit süssek? Mindjárt felrobbanok!

Figyelt kérdés

Sok dolog van itthon, de teljesen ideges lettem az alma miatt és így nem tudok gondolkodni. Ti mit sütnétek ezekből?


Van lisztem, 11 db tojás, 2 rama, 1 tejföl, tej, puddingpor (sokféle), sütőpor, van.cukor, cukor, porcukor, instant élesztő, kakaópor, dió, lekvárok, narancs, 1 2decis hulala,


Írjatok ötleteket légyszi!


2013. okt. 5. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zserbó,piskóta tekercs,vagy valamilyen kevert süti dióval.
2013. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csokis piskóta alapon narancsos-tejszínes tortát/süteményt, narancsszeletekkel és reszelt csokival díszíteném.


Krémnek vaníliás pudingport és narancshéjjal felfőzött (majd lehűtve felvert) habtejszínt használnék. Ha van narancslekvárod vagy narancslikőröd, megkenheted vele a piskótalapot.

2013. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zserbót. Kakaóból és a cukorból készíthetsz rá mázat :)
2013. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pudingos muffin :)
2013. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Narancsos gyümölcstorta.ha tortazselé nincs, úgy is jó, akkor tálaláskor a felvert hulalával.
2013. okt. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!