Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Brutálisan finom almás recept?

Brutálisan finom almás recept?

Figyelt kérdés
Amihez tényleg csak alma kell, semmi tejszín, mandula, csoki... ilyesmi. Csöves vagyok. Van még itthon 1 zacskó pudingpor is meg 800 g háztartási keksz. Várom a tippeket. Köszi. :D
2013. aug. 9. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Akinek nincs munkája, az munkanélküli. Akinek nincs hol laknia, álomra hajtani a fejét, az csöves. Nem ismerem a lehetőségeket, meg azt, hogy mit jelent ebben az esetben az "itthon". Olyan almás receptet tudok, amihez alma kell, kés, alma reszelő, liszt, cukor, sütőpor, meg legalább egy sütő.
2013. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feldarabolod, meglocsolod citromlével ha édes alma, meglocsolod mézzel ha savanyú, megszorod fahéjjal és mehet a sütőbe 20-30 percre mérettől függően.
2013. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? :D A csöves arra vonatkozott, hogy szegény vagyok...
2013. aug. 9. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Csöves én is szoktam lenni :!!!!!remélem jó lesz amit írok .

Az almákat fel darabolod apró kockára . jénait vagy valamilyen sütőtálat kikensz valamilyen zsiradékkal .

Az alma darabokat rászord apróra töröd a kekszet : kristály cukkorral meg szoród az almát ,majd vaj darabkákat dobálsz szét rajta :Ezt rétegezve csináld. Beteszed a sütöbe : amikor az alma megsült és karemelizálodott a cukortól kész . Bármilyen pudingot teszel a tetejére ,és hidegen vagy melegen eheted: Ha nagyon extrázni szeretnéd tehetsz rá tejszínhabot ./ A csöves korszak után :/ Vanilia pudinggal a legfinomabb . de bármi más is jó hozzá..

2013. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez tök jól hangzik, köszi! :)
2013. aug. 9. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
A Csöves onnan kapta a nevét, hogy csövezik, csőben alszik, csőlakó. Ez képletesen lehet aluljáró, temető, kripta, de lehet szó szerint az építkezéseken található nagy "dudacső", amelyikben elfér egy ember. Míg alszik, nem ázik.
2014. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!