Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem tudnátok nekem esetleg...

Nem tudnátok nekem esetleg könnyű vacsora receptet?

Figyelt kérdés
Nincs sok minden itthon. Nem szeretnék főzni ,lehetőleg valami nagyon egyszerű kellene amit ismertek ,és finom,illetve rövid idő alatt legyen elkészíthető.Ilyen összedobálósra gondoltam,amit csak össze kell dobálni. Nagyon megköszönném.

2013. okt. 18. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mid van ??
2013. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tojás,krumpli,hagyma,spagetti tészta,majonéz,sajt,kenyér,paradicsom ,paprika,foghagyma,tejföl,
2013. okt. 18. 15:22
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
bruscetta
2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretem nem olyan jó
2013. okt. 18. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:

A paprikát-paradicsomot-vöröshagymát szeld fel, a krumplit uborkagyalun szeld vékonyra. Ezeket nyersen össze is kavarhatod egy tálban, sóval, borssal, akármivel.

Tepsit kizsírozod és tejfölözöd, a felét rakd bele, majd egy sor karikára szelt főtt tojást a tetejére a bekavart cucc másik fele. Majd ismét tejföl (ha lenne egy kis reszelt sajtod az mehetne még rá) és fólia alatt be a sütőbe. Pár csepp vizet önthetsz rá, ne sokat, majd a paradicsom is enged valamennyi levet. Ha megpuhult, fólia le, és megpirítani. Amikor van, a tojás helyett szoktam a halat rakni = rácponty néven fut a net-en.

2013. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajtos-tejfölös tészta. tényleg gyors és egyszerű.
2013. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként mindjárt megyek lekváros palacsintát sütni vacsira. Könnyű, gyors és finom! (Ne zavarjon, ha nincs hozzá tej, jó az vízzel is! Már próbáltam!) :))))
2013. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
fokhagymás spagetti
2013. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tojáspörkölt főtt krumplival.

Csak összedobálni, ahogy írod, salátákat lehet, de pl a krumplit ahhoz is meg kell főzni.

csinálhatsz pörkölt mellé vegyes salátát a paprika-paradicsom-hagyma összetételben.az egész nem több 30-35 percnél.

2013. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

majonézes tésztasaláta. a spagettit apróra töröd és kifőzöd/leszűröd/lehűtöd. közben tojást is főzöl. utána összekevered a tésztát majonézzel, paprikával, paradicsommal, kockára vágott sajttal és főtt tojással.

Egy kisfej hagymát is karikázhatsz bele.

2013. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!