Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Virslis és darált húsos...

Virslis és darált húsos receptötleteket kérhetnék?

Figyelt kérdés
Olyan kellene elsősorban, amit nem kell sütni, ne legyen a darált húsos valamilyen töltött káposzta, vagy fasírt, spagetti, rakott akármi.
2013. okt. 23. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat en olyat tudok, amit sütni kell.... Az egyik az a tejszines fasirt - a darált húst vajjal es tejszínnel kell osszedolgozni, pici salotta hagyma kell bele es csak sóval fuszerezem. A masik a fasirttekercs, itt a húst ugyanúgy kell be keverni, mint a sima fasirtnal, aztán zsír papíron ki nyújtani, sonkával befedni, arra pedig spenótot tenni -en szoktam bele tenni néha sajtot is- fel tekerni es sütőben egyben meg sütni.

Virslibol nálunk szokott lenni pörkölt

2013. okt. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A virslipörköltön már én is gondolkoztam, de egy férfinak nem tehetem oda, aki napi 14 órát dolgozik. Valami laktatóbbat szeretnék neki.
2013. okt. 23. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha főzni akarod a virslilt, akkor csinálj hot-dogot, vagy főzd bele valamilyen ételbe (paprikás burgonya, lecsó, stb.), darált húsból csinálhatsz töltött karalábét, paradicsomos húsgombócot, töltött paprikát, házi hamburgert.
2013. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Virslit leveles tésztába is bele tudod sütni, így könnyen tudod párodnak csomagolni. Néhány recept van a linkben.


A darált húsból még tudsz készíteni töltött paprikát, vagy mint a májat szoktuk rizottóba, csak a máj helyett a födő alatt fűszerekkel puhára párolt darált-húst használod, azaz ahhoz kavarod a készre főzött rizst, akár önálló ételként, vagy valami egyszerűbb sült-rántott mellé köretnek.

2013. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig a virslipörkölt tarhonyával nagyon finom, jó kis káposztasalátával vagy céklával isteni, én napokig tudnám enni.
2013. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Daralt hussal toltott cukkini,padlizsan vagy lasagne. Vagy leveles tesztas falatok virslivel, daralt husos raguval toltve. Sult sajtos virsli. Baconbe tekert virsli. Hot dog.
2013. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Darálthúsból tojásos fasírt:készíts fasírtmasszát,főzz keményre néhány tojást.A megtisztított főtt tojásokat felezd meg,majd 1-1 fél tojást csomagolj be a fasírt húsba és úgy süsd meg.
2014. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!