Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc ízesítésű...

Melyik a kedvenc ízesítésű tésztátok? Hogy készítitek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

milánói sertésszelet.

meg a kakaós palacsinta.

2013. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vargabeles. A kedvencem. Sok turoval keszitem,kremesen, vaniliaval es egy kis citromhejjal,de semmi mazsola. Magaban eszem,esetleg porcukrot hintek ra,mert ontet vagy lekvar nelkul is isteni finom!
2013. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tonhalas,rákos tészta jó sok fokhagymával és olasz tésztával:)


"Az olajos halról az olajat a serpenyőbe öntöm, és a fokhagymát kissé megpirítom rajta, majd borssal és halfűszerrel megszórom. Az apró kockára vágott, érett paradicsomot hozzáteszem, és kissé megpárolom. Rádobom az összetört olajos halat és a koktélrákot, majd felöntöm a főzőtejszínnel és összeforralom. A tésztát kifőzöm enyhén sós vízben, leszűröm, majd a mártással összekeverem. Díszíteni petrezselyem zölddel, vagy oregánóval lehet - de mindenki ízlése szerint megszórhatja bármilyen friss zöldfűszerrel."

2013. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhármótoknak, de főleg neked utolsó válaszoló! Inkább sós tésztákban gondolkodom! Mindenkit felpontoztam!
2013. okt. 23. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Majorannás csirke spagettivel


A hagymát vajon (ez fontos, olajon más ízű lesz) megpárolom, majd rádobom az apró kockákra vágott csirkemellet. Fűszerezem - majoranna, petrezselyem, só, pici bors, delikát - és a hús fehéredéséig kevergetem. Akkor felöntöm vízzel, lefedem, és puhára párolom. Amikor a hús jó, tejszínnel, liszttel behabarom, és spagettivel tálalom.


Próbáld ki, isteni!!

2013. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!