Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A lakótársam használta a...

A lakótársam használta a kerámiás serpenyőmet, és utána vízzel meg mosogatószerrel mosta el, lehet az, hogy ettől elromlott? :/

Figyelt kérdés
Tojást sütött benne tegnap este, ami után rendesen mosogatóban mosta el, pedig én csak kitörölni szoktam papírtörlővel, de hát nem kérdezett semmit... Még ma reggel is állt benne a víz. Most reggel használtam én is, és letapadt benne az omlett teljesen, amit 2 napja még bármiféle letapadás és nyom nélkül tudtam kivenni... Félek, hogy elromlott. Lehet még vele csinálni valamit?

2013. okt. 25. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is el szoktam mosogatni a kerámiás serpenyőt. Szerintem egy kicsit nedves maradt, azért tapadt le benne a cucc. Forrósíts fel benne olajat, majd önts ki és töröld ki a serpenyőt, ahogy szoktad.
2013. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem szabad hogy legyen,én mindig elmosom mosogatószeres vizzel.

Lehet nem csepegett le rendesen vagy nem vártad meg mig eléggé felmelegszik.

2013. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet azt vízzel elrontani :)
2013. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig elmosogatom... Mindig mást készítek benne,nem éppen lenne elég csak kitötölni :)
2013. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*kitörölni
2013. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gömbicica ***** válasza:
0%

én most vettem, kimondottam azért, hogy hust rántani, és fánkot sütni, kicsit mélyebb.

feltettem a gázra olaj benne és várok.olyan rohadt büdös szaga volt a cuccnak, hogy soha többet nem használom. visszavittem a boltosnak. mondtam süssön magának benne amit akar.

Olyan szaga volt, mintha valami festék sült volna.

én sem értettem. a kisütött fánkokat kidobtam(

elmostam szivaccsal mosószerrel, oszt többet se veszek kerámiás cuccot!!!

marad a jó öreg megszokott zománcozott. meg a teflon a tefáltól. abban még nem csalódtam.

2013. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lakótársam is elszokta mosni, nem lesz semmi baja. (Az igazi wokokat nem szabad elmosni.)
2013. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"én most vettem, kimondottam azért, hogy hust rántani, és fánkot sütni, kicsit mélyebb."

Gratulálok, ugyanis a kerámiaserpenyő egyáltalán nem erre való.

De éppenséggel a teflonos sem. Mióta főzöl, tegnap óta?


"feltettem a gázra olaj benne és várok.olyan rohadt büdös szaga volt a cuccnak, hogy soha többet nem használom. visszavittem a boltosnak. mondtam süssön magának benne amit akar.

Olyan szaga volt, mintha valami festék sült volna.

én sem értettem. a kisütött fánkokat kidobtam"

Esetleg el kellett volna mosni mielőtt használod...


Tudod nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni...

2013. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 doboszoli ***** válasza:

Nem lehet baja.

Nálunk simán bekerül a mosogatógépbe, és működik.

2013. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 doboszoli ***** válasza:

Gömbicica!

Hm...

2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!