Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnaponként nálatok panel...

Vasárnaponként nálatok panel menü van? Húsleves, rántott hús, sült burgonya, krumplipüré savanyúság? Mennyire ragaszkodtok hozzá?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár úgy lenne. Mióta elköltöztem otthonról, hiányoznak a " panel " menük. Hiányzik az állandóság. Ezt akkor fogod Te is megérezni, ha már nem lesz benne részed, mégha most unalmasnak tűnik is. Jó étvágyat.
2013. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos nem, mert kettőnknek túl sok macera, nah meg 1 literből sose lesz jó húsleves:(
2013. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 acelsziv ***** válasza:
73%
ez mitől panel menü? Amúgy nem. Mi változatosan főzünk. Rántott hús kb évente egyszer van.
2013. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Doha nincs egyforma menű. Mindig aszt főzöm, amihez a családnak kedve van. Unalmas lenne, ha minden vasárnap azt kellene ennünk.
2013. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Húslevest viszonylag gyakran főzünk, mert szeretjük nagyon. Rántott húst csak a gyerekek esznek nálunk, nem is emléxem, hogy magunknak bármikor csináltunk volna, krumplipűré évente talán 3szor kerül az asztalra. Ellenben a nagyiknál általában ez a menü két/három havonta jól is esik.
2013. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt semmilyen más étkezési hagyományunk sincsen... (karácsonyi, húsvéti stb. menü)
2013. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem, szinte sosem eszünk húst s egy csomó más dolgot sem.

Étrendünk időben változó, voltam teljesen vega, egy időben tojást sem ettem, most közel állok a (kalóriabevitel szempontjából zsír dominanciájú) vega paleóhoz, de volt már vegán ketogén paleo napom is... :D

Szeretek azt főzni, amihez épp kedvem van. Vagy nem főzni, bár az nálam elég ritka. A változatosság is fontos számomra.

Holnap eleve nem lesz főtt étel (csak késő este), mert 27 km-es teljesítménytúrára megyünk, most sütöttem muffint (sósat, olajos magvakkal és cukkinivel. igazából egy gazdagabb magkenyér, csak muffinsütőben, hogy csinos, megfogható darabok legyenek).

2013. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mindig azt eszünk amit megkívánok és amihez kedvünk van, ha húsleveshez van kedvünk szerdán akkor szerdán főzök azt.


Holnapra

halászlé lesz gyufa tésztával, túrós, meggyes-mákos, almás rétes vanilia fagyival


estére rántott hal sütőtök pürével

2013. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Neem,amit megkívánunk :) De holnap a párom ezt rendelte :) Húsleves,rántott husika :) hmm... csak az a baj hogy sokszor hétköznap is szoktam csinálni ezeket,és akkor 7végére mást kell kitalálni :)
2013. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 doboszoli ***** válasza:
100%

Nem naptár szerint, hanem kívánság, ill. ráfordítható idő figyelembevételével főzünk. Időnként a rendelkezésre álló alapanyag is bejátszik.

Húsleves (klasszikus, tükrös) átlag kéthetente van, mert szeretjük. Csak az alapanyag változik.

2013. okt. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!