Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyertyafényes vacsorát szeretn...

Gyertyafényes vacsorát szeretnék csinálni barátnőmnek. Milánói makaróni, vagy Bolognai spagetti lenne optimálisabb egy ilyen alkalomra?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 09:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Amelyiket jobban szeretitek :) Bár én valami husit csinálnék inkább . Valami különlegesebbet :)
2013. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Amelyiket szereti, amelyiket el tudod készíteni. Én pl. a gombát nem szeretem.
2013. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
6%
Én szerintem egy ilyen alkalomra semmi fél e képen nem ilyet főznék! Ha a barátnőd szereti a hallat akkor hallat sütnék és egy könnyű salátát hozzá és az mellé egy üveg bort és valamilyen süteményt készítenék mellé! Egyszerű sütit vagy ( meg engedett a vett süti is)!! :)
2013. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem eze kközül egyik sem, bár mindkettő finom étel.


Viszont gondolom a cél a romantika.


Nem túl romantikus a hosszú tésztaszál és a lecsöpögő paradicsom.


Én is valami extrábbat készítenék: Baconba tekert sült sajt, valamilyen husi, hal, saláta

2013. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Na, akkor én a kivétel nő vagyok. Sem hal, sem zöldség, inkább csülökpörkölt. :)

Egyébként teljesen mindegy, mit készítesz, a fő, hogy gondoltál rá.

2013. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, hogy olyan tanácsot adjatok, amit viszonylag könnyű elkészíteni, mert soha az életben nem főztem még. Azért ezekre gondoltam, mert láttam filmekben, hogy ezt szokták elkészíteni. Mellé egy édes vörösbor, egy szál rózsa, desszertnek pedig, csokiba mártott eper.
2013. nov. 7. 10:30
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Ja, filmekben.... Rendkivul romantikus amikor a valo eletben el-el csoppen a martas, plane, ha az ember ruhajara....
2013. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig tökjó ötlet, ha mindketten szeretitek.

Persze aki nem tudja kulturáltan, feltekerve enni a tésztát, kanállal-villával, annak lehet problémás, de azért ne ebből induljunk már ki :))

Én bolognait csinálnék, sokkal komplexebb íze van mint a milánóinak (sőt a makarónit nem is annyira lehet tekergetni).

2013. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tökéletes a spagetti. Miért csöpögne a mártás a ruhádra, nem tudsz rendesen enni?

Bármit készíthetsz, a barátnőd örülni fog neki. Milyen ételeket szeret a barátnőd? Vegetáriánus? Zöldséget, salátát szereti jobban vagy a húst?


A spagetti is jó, ha el tudod készíteni. Tulajdonképpen bármi jó.

2013. nov. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Egyébként készítsd el ezt az ételt. Nem nehéz, és tényleg nagyon finom:

[link]


Mellé tálalj rizst vagy sült krumplit. Sok sikert.

2013. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!