Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit kaphatot enni a kacsa...

Mit kaphatot enni a kacsa amikor meg vettem a kacsamájat,70dkg volt? Amikor kisült 18dkg volt .

Figyelt kérdés

Elméletileg szatmári I osztályú máj volt : Felhívtam az áruházat ahol vettem : A panaszomat jogosnak tartották : Kifizeték a káromat : a teljes árát vissza kaptam :

EZt azért írom ,hogy tényleg rendesek voltak:

Megkértek ha nem ettük meg akkor vigye be a számlával együtt a sült májat : Mert bevizságálják : Természetesen nem ettük meg mert nagyon rossz ízű is volt . Azt mondták ,hogy neke nem fogja a gyártó megmondani ,de még nekik sem ,hogy mi törtnét és mi az oka ennek a nagy tömeg veszteségnek : Gondoltam hátha tudtok segíteni..


Ja annyi ,hogy nem éltem első mája volt eddig 15 éve minden évben sütöttem ,kacsamájat agy libát és még soha nem történt hasonló..


Köszönöm..


2013. nov. 12. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább nem akarnám tudni, hogy miből és hogyan készült. :)

De az jó, hogy a bolt ilyen kulturáltan kezelte a dolgot.

2013. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Titok, hogy melyik az a bolt, ahol ilyen korrektek? Mert ez tényleg nem túl gyakori.

Egyszer láttam a tv-ben, hogy miként lehet a húsba folyadékot juttatni csak azért, hogy többet nyomjon. Azt hiszem Heston Blumenthal mutatta. Lehet, hogy a májjal is ezt csinálták. Pedig de finom a kacsamáj!!!

2013. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Metró áruház...
2013. nov. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!