Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott karfiolt le lehet...

Rakott karfiolt le lehet fagyasztani? érdemes?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Le lehet, de én nem tenném, mert már melegítve sem olyan finom, nemmég fagyottan felmelegítve.
2013. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor felenged, tehetsz rá tejfölt és egy kicsit átsütöd a sütőben. Nem lesz vizes íze.
2013. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melegítve nem jó, de lefagyasztva és utána sütüben átforrósítva olyan, mint frissen.


Én minden rakott ételt alapból duplán fözök, a felét lefagyasztom, így mindig van tartalékban több minden otthon.


Még soha senki (sem a család, sem mások) nem vették észre, hogy fagyasztott és felolvasztott ételt esznek. Söt sokszor kérdezték már még mások, akik éppen akkor jottek és ettek belöle, hogy "mikor volt idöd ezt elkészíteni?" és nem akarták elhinni, hogy nem frissen készült.

2013. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Én például pont a rakott karfiolból kifejezetten hatalmas adagot szoktam készíteni, pont azért, hogy tudjak belőle lefagyasztani, merthát elég macerás elkészíteni. Nekünk ugyanolyan finom kiolvasztás után is.
2013. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!