Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű gyümölcstortához...

Egyszerű gyümölcstortához (piskóta, puding, gyümölcs és zselé) milyen tésztát ajánlanátok piskóta helyett?

Figyelt kérdés
Többféle sütit is csinálok, és nem akarok már több piskótásat, a másik kettőt úgy szeretjük, meg talán ezen lenne a legkönnyebb változtatni. Vagy ha szerintetek maradjon a piskóta, akkor mivel dobjam fel? PL. ettem már fűszeres piskótát, de talán az a gyümölcsökhöz, nem lenne annyira jó.
2013. nov. 17. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Pitetésztával is nagyon finom ez a töltelék.

[link]


Én úgy szoktam pl. a meggyes pitét sütni, hogy a meggy levét főzöm fel pudingporral/keményítővel és ezt használom zselének. Alá is mehet a vaníliás puding, mint a sima gyümölcstortánál. Nagyon finom:)

2013. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kekszes alap, darált keksz, olvasztott vaj, esetleg kakaópor.
2013. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Linzeralapút is csinálhatsz, az is finom.De van egy tuti 2 tojásos gyümitorta alap receptem, ami sokféleképpen használható. igaz piskóta jellegű, de igen finom, könnyű tészta.

Nagyon finom pl a gesztenyés almatorta. ( saját kitaláció, de nagyon jól működik, a már említett olcsó alappal )

2013. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy babapiskótával kirakod az alját :)
2013. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon finomat ismerek linzerteszta alappal, malnas vanilias pite neven,de ahhoz puding helyett fozott krem jobban illene.

Egyebkent megprobalhatod egy sima vanilias kevert tesztaval vagy vajas piskotas tesztaval,de mivel mindketto tomenyebb a piskotanal,ezert vekonyabb reteget csinalnek az eredetinel,ne legyen tul nehez.

Legvegso esetben a kokuszkocka mezes tesztaja is jo lehet.

2013. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!