Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet 1 főre főzni 500...

Mit lehet 1 főre főzni 500 ft-ból? Minél több véleményre kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

olvastam itt egy kérdést amire több válasz az volt,hogy 500 ft-ból elég változatos kaját csinálhat valaki saját magának.rendben,de ez egész napra lenne,tehát reggeli,ebéd vacsora.nos!Én ugy látom a mai árakból,hogy 500 ft-ból szinte semmire nem futja.ha valaki esetleg úgy érzi mégis,légyszives cáfolja meg és írja le nekem mit lehet napi 500 ft-ból csinálni 1 napra!?ja és egy szoptató anyukának!

köszi a válaszokat,remélem minél több lesz olyan amiben rendesen reggeli,főétel és vacsora van.


2009. nov. 18. 20:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az utoláo kismamának: remélem, sikerül jó megoldást találnotok - nagyon tudom az egyhétre elöre megtervezett étrendet ajánlani, aokt tudsz vele spórolni, meg könnyebb változatos izeket összeállitani.
2009. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!