Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 7 embernek mennyi spagettit...

7 embernek mennyi spagettit kell főzni? Vagy is mennyi húst, tésztát és alapot kell hozzá venni? Vélemények? Mindenki szereti rendesen megtömni a hasát

Figyelt kérdés

#spagetti #7 ember
2013. nov. 26. 17:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

Nos. Sokfélék vagyunk, én egymagam egy csomag (fél kiló) tésztát kifőzve már volt, hogy megettem, de felet bármikor.

7 ember. Férfiak, nők, gyerekek is lesznek? Egyharmad csomag tésztát számolhatsz, hogy ne maradj szégyenben, ha egy bélpoklos is (mint pl. én) lesz a csapatban. És nézz utána, milyen az igazi - ha húsos felteszem bolonyai - szósz, mert abban megfelelő zöldségek, fűszerek kellenek. Jó sok sajt rá, s valami jó vörösbor illik hozzá.

2013. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"mikor a hülye okoskodik.."


Nah, megint megszólalt a munkanélküli szakács, aki csak étteremben tud gondolkodni. Gondolom te is anyádnál laksz még, aki főz rád, így neked oly mindegy, hogy naponta kell megetetni, vagy elég mondjuk 2-3 napra előre főzni, amikor mit is szokás csinálni? Jah igen, talán nagyobb adaggal számolni... Te jó ég, én hülye.

Miután a kérdező is leírta, hogy nem bánja ha marad belőle... De most a falba verhetem a fejem, hogy micsoda idióta vagyok, hogy azt mertem tanácsolni, hogy egy hatalmas gigaadggal többet, összesen talán fél kg-val többel számoljon... Ez valóban rengeteg. Hát emiatt kell kidobni egy csomó kaját, mert azt másnap megenni...

(Mond, anyukád a fenekedet is kitörli? Vagy megálltatok ott, hogy mindennap friss kaja?)

2013. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Gyerekek nem lesznek, de lányok igen.

Jó magam is lány vagyok és én is nagyon szeretem a pocimat megtömni :)

DE bátyám, hát szóval ő biztos, hogy kétszer fog szedni, mint mindig.

2013. nov. 28. 14:06
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de én is többet eszem, mint az átlag adag, pedig csak az 53 kilós testemet táplálom :D
2013. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!