Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen gyümölcsből (vagy...

Milyen gyümölcsből (vagy bármi másból, ami sütihez illik) lehet zöld-színű szószt készíteni?

Figyelt kérdés
A kiwit tudom, esetleg valami más, vagy kiwiszószhoz valami jó recept?
2013. dec. 15. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

avokádó

pisztácia

menta

citromfű

mandula - bár azt mesterségesen kell színezned

2013. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a vanília-krémbe tettem mindig egy csepp mandula aromát. Ezt olyan pici, műanyag üvegcsében árulták, és színtelen volt.

Most csak Mandula aromát tudtam venni, gondolom ez likőr készítéséhez való, és sötétzöld. Egy cseppet tettem a vanília krémbe, és elzöldült. Elég bizarr lett a színe a tortában, de az íze jó volt. Esetleg tehetsz vele próbát.

2013. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet! Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
2013. dec. 15. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A zöldsütit én is zöld mandulaaromával színezem, na és persze mandula íze is lesz. bár valóban annyira fog, hogy, ha csak cseppentesz bármilyen krémbe nem fog érződni, csak színezni.
2013. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!