Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasírtot, töltött csirkecombot...

Fasírtot, töltött csirkecombot le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés

Szenteste 12 órázom, 25 én éjjelre megyek 12 órában szintén, ezért úgy kellene sütnöm-főznöm, hogy jó legyen,és legyen otthon elég kaja,és pihenni is tudjak éjszakás után...22-23 ,és 26 án otthon leszek...

Töltött káposztát le lehet fagyasztani,azt már próbáltam.De szeretnék fasírtot is, töltött csirkecombot is. Ezeket le lehet fagyasztani?Vagy mit kellene csinálnom, amit előre is el lehet készíteni?Süti is jöhet...:) Ötleteket várok!


2013. dec. 17. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sütiben tudok ötletet adni, ezeknek jót tesz ha áll 1-2-3 napot!

Mézeskalács , mézeskrémes, bejgli, hatlapos, hókifli, zserbó

Remelem valamelyik neked is tetszik ;)

2013. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még mindig én... :))

A fasirtot keverd be, és formazd kő, szerintem így fagyaszthato es utána frissen kisutod. A másikhoz mi lenne a töltelék?

2013. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Formazd ki *
2013. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak tedd tálcára hogy ne érjenek össze a darabok 1-2 óra a fagyasztoban utána átrakhatod dobozba vagy zsacsiba nem fagynak össze a darabok.

Rátot húst, halászlét is fagyaszthatsz.

2013. dec. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg is sütheted készre, és ha a fagyóban kevés a helyed, akkor valami fém edénybe belerakod, teljesen tiszta (= még nem használt) olvadt fehér zsírral felöntöd úgy, hogy teljesen el lepje, légmentesen beborítsa. Ez esetben a normál hűtőben is elvan akár hetekre-hónapokra is.

Amikor kell, az edényt beteszed a sütőbe, vagy fent takarék-lángon, és szépen kiolvad, olyan lesz mint a frissen-sült husi.


Nagyanyáink a disznóölés után lesütött húsokat tárolták így hónapokra, én is csináltam, amikor még időhiányban szenvedtem, a fagyóm pedig tele-volt pörkölt-félével és hasonlókkal.

2013. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A csirkecombot csak sima (zsemle,v kenyér, tojás, hagyma,fűszerek) töltelékkel tölteném, mint a lágyát szoktuk.

Egybefasírtot gondoltam fagyasztani még.

2013. dec. 18. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Lekváros linzer is mehetne sütinek :) Sportszelet , Shrek szelet,kókuszgolyó ....
2013. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan lefagyaszthatod, akár előre összeállítva, akár készresütött formában is.

A töltött combokat, ahogy írta valaki, először tálcára rakva szépen sorban tálcástól dugd a fagyasztóba. Amikor azon megfagytak a combok, akkor már nyugodtan zacsizhatod, nem fog semmi baja lenni, amikor kiveszed őket!

2013. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. dec. 18. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!