Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A linzertészta hozzávalóit...

A linzertészta hozzávalóit csak össze kell keverni?

Figyelt kérdés
Azt írja a recept,: A hozzávalókból linzertésztát gyúrunk. Van valami elkészítési mód,vagy csak simán összegyúrom a hozzávalókat ?
2013. dec. 19. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Simán gyúrd össze. Én rá szoktam egy kicsit segíteni azzal, hogy a vajat megolvasztom. Sokkal jobban lehet dolgozni vele, és nem fog szakadni a tészta.
2013. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szétmorzsolom a liszttel az apróra vágott, vagy nagylukon lereszelt hideg vajat, és utána összegyúrom a tésztát a többi hozzávalóval. fél órát pihentetem, majd kinyújtom, szaggatom, sütöm.
2013. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
A második válaszolóra hallgass. Az első, ha felmelegiti a vajat, folyós lesz, és az egész tésztának ujra meg kell, hogy dermedjen, és összeálljon. Elég neki, ha a kis meleg kezeddel gyurkászod, és attól is felmelegszik annyira, amennyire kell. Nem lóverseny, hogy gyors legyen. A gyurásnak is meg kell adni az időt.
2013. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Sőt: a linzerrel pont hogy gyorsan kell dolgozni h ne olvadjon meg nagyon a margarin. Az elrontja a tésztát, nem lesz olyan amilyennek lennie kell.

(egy cukrász)

2013. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! 1 napot pihent a tészta a hűtőben,ma megsütöttem,nagyon fincsi lett :) Nem is gondoltam volna,hogy elsőre sikerül,ilyen finomat csinálnom :)
2013. dec. 20. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!