Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött káposzta egy nappal...

Töltött káposzta egy nappal hamarabb?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ha a töltött káposztát ma elkészítem, azt betehetem holnapig a hűtőbe, hogy már csak főzni kelljen, vagy ha már elkészítem, akkor meg kell ma főznöm?

Előre is köszi!



2013. dec. 23. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baja se lesz, ha a hús friss. Ha ilyen előrecsomagolt Tesco-s darált hús, vagy hasonló, akkor én megfőzném.
2013. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Most előkészítést vagy elkészítést kérdezel. Nem értem.

A töltöttkáposzta jól bírja a tárolást, melegítést. Sőt, azt mondják, minél többet melegítik, annál jobb lesz.

Ha ma nem gond a megfőzése, szerintem tedd meg. Holnap úgy hiszem úgyis lesz még sok dolgod.

Ha csak előkészítést kérdezed, arra azt mondom, hogy a nyers hús és nyers káposzta ne legyen együtt. Nincs is sok értelme, mert ha már csak főzni kellene, az már nem gond. Ott lehet hagyni, mással foglalkozni. Elrotyog az magában is.

2013. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előkészítésre gondoltam, csak elég gyorsan írtam a kérdést, mert rohan az idő nagyon.

Szóval hogy előkészítem és holnap már csak megfőznöm kelljen.

Előrecsomagolt a hús, úgyhogy akkor mai főzés lesz. :)

Köszönöm a válaszotokat és Kellemes Ünnepeket kívánok! :)

2013. dec. 23. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha hideg helyen tudod tartani, akkor töltsd meg a leveleket, holnap főzd fel a vizet, ízesíted, rákanalazod, és főzöd.
2013. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Főzd meg ma, az a legbiztosabb. Utána már csak melegíteni kell, lehet akár többször is.

A mondás szerint kilencszer melegítve a legjobb... :) bár addig azért szerintem mindenkinél elfogy.

2013. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én megfőztem ma, ha kihül hűtőbe teszem, holnap előveszem.
2013. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már fél6 körül elkészült a töltött káposzta és nagyon-nagyon finom lett, és még holnap milyen fincsi lesz. :)

Mindenkinek köszönöm a válaszát és Kellemes Ünnepeket! :)

2013. dec. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!