Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Benke Laci bácsi marinált hala?

Benke Laci bácsi marinált hala?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap az ATV műsorában láttam Laci bácsi marinált halat készített! De sajnos nem láttam az egész műsort. Próbáltam megkeresni de nem találtam! Valaki esetleg tud segíteni?! Előre is köszönöm!
2013. dec. 25. 12:07
 1/2 doboszoli ***** válasza:

Én így készítem:

Maradék sült, vagy rántott halat (keszeg, vagy ponty) szálasra vágott hagymával egy zárható jénaiba rétegezek.

Felforralt, és kihűtött vízbe ecetet, cukrot, sót teszek, majd felöntöm vele a rétegezett halat, némi egész bors, babérlevél, mustármag társaságában.

Lefedve a hűtőbe teszem, és pár napig érlelem, aztán be a szervezetbe.

Egyszerű, nagyszerű, finom.

2013. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nem maradtál le sokmindenről. ez a benke laci bácsi egy állat, egy kókler a szakmájában. csodálom, hogy nem zárják ki a szakács-kamarából. vagy már kizárták?
2017. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!