Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilveszteri desszert babapisk...

Szilveszteri desszert babapiskotaval? Sajat, bevallt otlet?

Figyelt kérdés
Legyszives ne receptgyujto oldalakat linkeljetek,azokat ismerem. Inkabb bevallt,egyedibb otletek erdekelnek! Nagyon koszonom mindenkinek!

2013. dec. 29. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Tiramisu. Én a szarvasi mascarpone sajt hátoldalán lévő receptet szoktam használni.

Nem tudom mennyire "egyedi", de irtó finom és mindig sikerül.


Ami "újítás" lehet, hogy nem egyben csinálom, hanem kis tálkákba rakom le, így megspórolható a tálalás nehézsége, hogy dől szanaszét.

2013. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából babapiskótából bármit lehet, csak a kreatívságodon múlik. A legutóbb eperlekvárral kentem le, csokimousse-al rétegeztem, a tetejére csokiba mártott epreket tettem.

Olyat is szoktam, hogy vaníliástejbe forgatom a piskótákat, a habtejszínt narancsreszelékkel felfőzöm, és azt rétegezem, tetejére narancskarikák.

De csináltam már vaníliás-almásan is, fahéjjal megszórva.


Ezer lehetőség van :)

2013. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!