Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik római-tál a jobb?...

Melyik római-tál a jobb? Többféle változat kapható.

Figyelt kérdés

Láttam:

1, kívül-belül mázasat

2, teljesen máztalant

3, és olyat is, aminek csak belül az alja volt mázas.


Még soha nem használtam ilyen tálat, nem tudom melyik jobb. Ha teljesen mázas, akkor áztatni nem kell, ennyi erővel viszont használhatnék sima jénai tálat is. Gondolom én.

A másik kettőnél csak azt nem értem, hogy ha alul mázas, akkor hogy párolódik benne az étel, hiszen a máz miatt nem ad le párát. Ha pedig nem mázas, akkor nem szívja meg magát maradandóan a sütés közben az ételből kicsöpögő zsiradékkal, ízekkel?



2014. jan. 8. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
a kívül-belül mázast én nem is hívnám római tálnak, de attól függetlenül az az, amit mernék használni, a mázatlanokat meg kéne tanulnom először, hogy hogyan kell kezelni, de nagy szükségét soha nem éreztem. :)
2014. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van ami belül mázas a teteje is meg az alja is,kívül pedig cserép vagyis máztalan.azért kell belül mázasnak lennie,mert könnyebb lemosni arról mint a sima cserépről ráadásul a mztalan részén kívül minden zsírcsepp meglátszik mert beissza a cserép!De mindent nagyon jól megtudok sütni benne puhára sül minden!Szerintem olyat vegyél!ja és nem szoktam beásztatni pedig írja hogy bekell ,hanem csak hideg vízbe átmosom mielött sütök benne,szóval elég csak egy kicsit bevizezni!sok sikert!
2014. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Van valakinek tapasztalata, hogy az elkészült ételek ízében van-e valami különbség (a mázas és nem mázas edények között)?
2014. jan. 9. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem "matt" van. Nagyon szeretem. Jól beáztatom használat előtt. Be kell, hogy szivja a vizet, a mázas nem teszi. Egész más minden étel benne, az ize utánozhatatlan az ételeknek. Nem tudom leirni hogy milyen, mert egy izt nem nagyon lehet, de a mázasban csak olyan mint egy bármilyen más edényben.
2014. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 25. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mázatlan van. Nagyom omlós és finom lesz benne minden hús. Én nagyon szeretem.
2014. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!