Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik általad elkészített...

Melyik általad elkészített ételre vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
Mit főztél? Nehéz volt elkészíteni?
2014. jan. 10. 11:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
off: egy egyszerű kérdésre adott teljesen szubjektív választ miért kell lepontozni?
2014. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Lecsó.

Nem a legluxusabb étel ,de nagyon szeretem.

Meg az sem elhanyagolható ,hogy rengteteg változata van.

2014. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én a házi hamburgeremre, minden ami benne van itthon készült, kivéve a hús, mindenki dicséri ( igen, a zsemle is itthoni ), emellett a brownie süteményt és rántottát.
2014. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

10. nem baj, mi értettük.

Egyéb hasznos válasz?

2014. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon leg nincs, mert még el sem gondolkodtam rajta... :)De azért büszkén gondolok vissza egy kreációmra, amivel több, mint 300 csapat közül elsők lettünk egy nagyszabású főzőversenyen.

Ez egy erdeigombás , lecsós, őzmájas ragu volt gyönyörű sárga fokhagymás-petrezselymes nokedlivel.

2014. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
15. ez fantasztikusan hangzik. Hogy szereztél őzmájat? Írhatod priviben is, hogy ne legyen off.
2014. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 bumbi02 ***** válasza:
40%

Az elsőnek üzenném, hogy nem tudom melyik országtortát tartotta bénának, de munkatársam, és jó barátom a készítője - no nem a Zila, aki kitalálta a receptet -, és ezért fel kell szólaljak, hogy nem nevezünk valamit "béna ételnek", sőt, "sz*rnak" sem, maximum azt mondhatjuk, hogy nekem nem tetszett.. Ez minden ételre, és italra igaz. Példának okáért leszólhatnám a legtöbb otthoni főztöt, hogy ez béna, mert túl van sütve a hús, túl híg a leves, túl sűrű, túl van főzve a zöldség... De nem teszünk ilyet, mert mindenkinek más az ízlése, és nem várhatom el senkitől, hogy ő is a mai gasztronómiai trendnek megfelelő hőkezeléssel készítsen el otthon zöldségeket, vagy éppenséggel húsokat szuvidáljon. ATtól még nem lesz béna az étele. Maximum nekem nem tetszik.


Kérdésre válaszolván:


A legbüszkébb?: ) Márton napon álmodtam meg egy rosé libamellet grillezett naranccsal, karamellizált gesztenyével és portói redukcióval...Eddig talán a legeredetibb receptemnek tartom:)

Emellett a másik amire a legbüszkébb vagyok - mivel a kedvenc ételem - a csilis bab;)

2014. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Talán a feketeerdő tortámra vagyok a legbüszkébb, amit kb 17 évesen készítettem. Kinéztem egy szuper receptet, amelyhez gyönyörű fotó is társult, elhatároztam, hogy én is megcsinálom ugyanolyanra. Jelentem, sikerült, irtó büszke voltam magamra, amikor belekezdtem a sütésbe, akkor valahogy teljesen irreálisnak tűnt, hogy meg tudom csinálni.


Egyébként szeretek sütni-főzni, de időhiány miatt inkább az egyszerűbb ételeket kedvelem, hétköznapokon 20-30 percnél több időm nincs sajnos a konyhában.

2014. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Béla211 ***** válasza:
75%
Én arra vagyok büszke amikor csak azt látom ,hogy pillanatok alatt elfogy az étel vagy a sütemény amit csinálok:)De amúgy a répatortámra,mert olyan ember is bevágott belőle 3 szeletett aki utálja a répát:D Utána lett megmondva neki ,hogy répa van benne...:D
2014. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Én most karácsonykor voltam büszke a sütijeimre :) Először csináltam lekváros linzert,isteni lett a tésztája,és nagyon szépek is lettek , olyan jó puha volt,pedig féltem hogy kemény lesz,mert könnyű elrontani :) Mézeskalácsot is csináltam,bár most új receptet mint amit tavaly vagy azelőtt csináltam,és a sütőm is jobb azóta,mindegy mi miatt végülis,de ezek is nagyon finom puhák voltak már az elejétől,és nagyon szépek lettek :) Zserbót is csináltam,ezt most másodjára.Elsőre ízre finom lett ,de nem volt szép,mert kisebb tepsiben csináltam a kelleténél,és a tésztát sem nyújtottam vékonyra. De így karácsonyra nagyon örültem ezeknek hogy szépek és finomak lettek :)
2014. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!