Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik általad elkészített...

Melyik általad elkészített ételre vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés
Mit főztél? Nehéz volt elkészíteni?
2014. jan. 10. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon szoktam az ételeimmel büszkélkedni. De azok után, hogy láttam milyen béna országtortákat készítettek már valódi cukrászok, hááááát... Azt hiszem akkor mégiscsak büszke vagyok, hogy én olyat készítettem ami cukrászdában is megállná helyét, mert szép lett és betartottam a receptet... Pedig nem vagyok se cukrász, se szakács.
2014. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Én mindenre, mert elég béna vagyok. :D
2014. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ilyen pillanatnyi fellángolásaim vannak, amikor egy-egy főztömre napokig büszke vagyok, utána meg valami másra.


Most épp ilyen a pisztráng citrommártással, mert az nem csak nagyon finom lett, hanem a tálalása is extra volt. Lehet jövőhéten már másért fogok rajongani.


És te kérdező? Mire vagy a legbüszkébb?

2014. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Egy százéves recept alapján elkészített hagyományos oroszkrémtortára.

Nem tudom, hány órát dolgoztam vele, összességében két nap ráment, mert amikor egy vidéki kisvárosban megpróbálsz például citronádot venni, a legtöbben csak bámulnak rád, hogy az meg miféle istenteremtménye. Ilyen tészta, olyan tészta, ilyen krém, olyan krém, megszenvedtem vele rendesen. A végén meg folyt az egész, én sírtam, nagymamám meg vigasztalt (nála készült a torta anyukám születésnapjára), hogy legfeljebb kikanalazzuk a formából.

De másnapra összeállt, és amikor sikerült kivenni és feldíszíteni, hát életem lgjobb tortája lett. A cukrászdában kapható, meg netes receptek alapján készíthető oroszkrém torta néven futó vaníliapudingos piskóta meg se közelíti :)

2014. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

Én szívesen és sokat főzök, szerintem jól is, viszont apukám sajnos nem eszi meg az általam beújított kajákat (pl. tavalyelőtt karácsonykor isteni oregánós-paradicsomos rakott hal volt, ő viszont rántott halra vágyott volna :/), hiszen anyu hagyományos receptjeihez van szokva. :(


Most volt nálunk vendégségben a családom, és az öcsém azt mondta, hogy ő szülinapjára szezámmagos csirkét kér tőlem ( [link] mert azt olyan jól csinálom. :)

A másik pedig, amit az egyik barátnőm állandóan kér tőlem az a sajttal-sonkával töltött fasírt. :) ( [link]

2014. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

A Kinder Pingui sütimre, nagyon mutatósra sikerült :)

Mindenkinek jár a zöld mancs :)

2014. jan. 10. 12:04
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

az első beastekmre pont olyan lett mint amit szeretem volna.

Valahogy pont annyi ideig sütöttem amig kellett.Mindenki dicsérte .

A másik ilyen eredeti recpt alján készült fekete erdő tortám . Jó sok idő ment el vele ,de mindenki dicsérte.

2014. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
Nincs egy bizonyos étel, általában arra vagyok büszke, amit improvizálok. Leginkább sültekből tudok pikáns dolgokat újítani, pl. szarvasból, marhamájból, struccból.
2014. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Sogornom turotortat kert szulinapjara. Csinaltam egy becsi turotortat. Azota sokat sutok belole.

Mai napig azt kerdezik, hogy melyik cukraszdabol hozom :)


Bocsi az ekezetek hianya miatt...

2014. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%
"beastekmre" - ez mi?
2014. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!