Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mirelit/fagyasztott zöldséget...

Mirelit/fagyasztott zöldséget lehet párolni gőzben?

Figyelt kérdés
Szeretem a párolt zöldségeket, amik tényleg gőzben vannak párolva és nem serpenyőben zsiradékon dinsztelve. Ilyenkor télen viszont nagyon drága és nem olyan jó a friss zöldség. Lehet valamilyen zöldségkeveréket gőzben párolni? Lehetőleg nem a legdrágább verziókra gondoltam

2014. jan. 17. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam, nem lesz olyan, mint a friss. De én úgyis szeretem :)) A lényeg, hogy néha lapátold át párolás közben, hogy felengedjen mindenhol.
2014. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudsz ajánlani valami nem túl drága, de azért használható márkát? Múltkor nem is tudom mibe vettem valami noname akciósat, de szörnyű volt.
2014. jan. 17. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Aldi-s fagyasztott zöldségek nagyon jók :) Van ilyen brokkoli mix-ük (brokkoli, karfiol, répa), nekem az a nagy köret kedvenc :)
2014. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a parolt zoldseget, jo sok markan vegigmentem, nekem az Iglo vallt be,mert ez volt az egyeduli,ahol tenyleg ereztem a zoldseg sajat izet!:) Ezt batran vedd meg!
2014. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

technikailag hogy' oldod meg a párolást? célgép, vagy valami egyszerűbb..

köszi

2014. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] én ezzel párolók, edénybe víz, ezt rá :) egy ezres kb.
2014. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, valahogy így képzeltem...eddig olajon dinszteletem, vagy mi, de most rácuppanok a párolásra.

...ma nincs itthon a nejem, kipróbálom a lábosba víz, peremre rozsdamentes szűrő, lefed, aztán meglátjuk...még az ízesítés nem kristálytiszta..hogyis?

2014. jan. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak sózom.
2014. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!