Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készítitek a Cézár-salá...

Hogyan készítitek a Cézár-saláta öntetét?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amibe nem kell nyers tojás és nem joghurtos... worchester-szósz, szardella okés :)

2014. márc. 9. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Az eredeti recept szerint: citromlé, olívaolaj, mustár. Sokkal finomabb, mint a mostanság elterjedt cézár fantázianevű joghurtos majonézes tömény szörnyszülöttek.
2014. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rengeteg érdekes dolgot olvastam itt, köszi, de az öntet itt is nyers tojiból van :(
2014. márc. 9. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nyers, egyperces lágytojás. mi a baj a nyers tojással egyébként?
2014. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyi, hogy nem mindig esik jól, és van egy kislányom, aki ment már át 3 hétig tartó helicobakter fertőzésen, a szalmonelláról és egyebekről nem is szólva. Harmadrészt pedig olyan öntetet keresek, amit el tudnék hűtőben tartani pár napig, egy hétig...
2014. márc. 9. 13:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a bolti tojás bár ízre talán nem a legjobb, rohadtul megbízható. Sem szalmonellát sem mást nem fog elkapni senki tőle, pláne ha egy egyperces főzés után használod fel. Én a hűtőben tartott tojásokat simán felhasználom fél év után is, soha, semmi bajuk nem volt.
2014. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor használj tojásport. Vagy hagyd ki belőle a tojást úgy is nagyon finom.
2014. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az én kedvenc saláta öntetem, nem csak Cézár-salátára:

balzsamecet egy kevéske mézzel elkeverve

2014. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért a balzsamecet elég megosztó, nagyon kevés embert ismerek, akinek ízlik, főleg ha kisgyereknek akarjuk adni, előtte meg kell vele kóstoltatni.
2014. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hamár balzsamecet, akkor a vinaigratte elég finom:

dijoni mustár + balzsamecet + olívaolaj + so, bors és cukor/méz

2014. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!